Banga vs R2P Sport ‒ S/M (74:48)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 16 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“

2017 kovo 16 d., Ketvirtadienis, 22:59 val., peržiūros: 1507

Ketvirtadienį, kovo 16 dieną, VDU sporto centre įvyko B lygos pirmenybių aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Bangos“ bei svečių „R2P Sport ‒ S/M“. Tai buvo pirmasis šių dviejų komandų susitikimas aštuntfinalyje. Visų rungtynių metu dominavo gynyba, nors abi komandos pasižymi labiau puolimu. Tris kėlinukus „Bangos“ ekipa laikėsi saugaus atstumo nuo savo varžovų, o galiausiai ketvirtajame kėlinyje įjungė sau įprastą puolimo bangą, kuri visiškai nunešė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą.

Rungtynių pradžia buvo itin rezultatyvi ir sužaidus tris minutes, „Bangos“ ekipa turėjo vieno taško pranašumą (10:9). Vėliau komandų puolimas pasidarė prastesnis arba tiesiog suaktyvėjo gynyba. Tuomet šeimininkai padidino savo atotrūkį iki penkių taškų. Tada sekė dviejų su puse minutės trukmės taškų badas „Bangos“ ekipai, kurie vėliau pelnė dar penkis taškus ir įgijo jau dešimties taškų atotrūkį. Po kiek daugiau nei penkių minučių tylos, prabilo ir „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa, kuri kėlinuką užbaigė pelnydama penkis taškus paeiliui. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:14. Antrąjį kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo taikliu tritaškiu, tačiau tuomet sekė keturių minučių atkarpa, kurios metu komandos mėtė pro šalį. Po šios atkarpos komandos pradėjo žaisti apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Bet tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Bangos“ ekipa ir įgijo jau 12-os taškų atotrūkį, kurį jiems beveik pavyko išlaikyti. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:23.

Trečiojo kėlinio metu, kaip įprasta šioms rungtynėms, vėl dominavo gynyba. Puolime komandos žaidė gan apylygiai ir taškas į tašką. Nei vienai ekipai nepavyko sukurti sėkmingesnės atkarpos, o tai ir atsispindėjo kėlinio rezultate. Komandos šį kėlinuką sužaidė lygiai ir nieko rimtesnio šio kėlinio metu neįvyko. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 46:36. Ketvirtajame kėlinyje įvyko rungtynių lūžis. Gan sunkiai taškus rinkusi šiose rungtynėse „R2P Sport ‒ S/M“ ir toliau liko prie to pačio, o „Bangos“ ekipa pagaliau iššovė ir šį kėlinuką laimėjo net 16-os taškų skirtumu. Aikštelės šeimininkai pradėjo pataikyti tolimus metimus ir vis dažniau užbėgti į greitas atakas. „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa atrodė pavargusi, nes į aštuntfinalio rungtynes susirinko vos šešiese. Tuo pasinaudojo „Bangos“ ekipa ir seriją pradėjo pergale. Galutinis rungtynių rezultatas 74:48.

Banga: Julius Liesis – 14 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aurimas Birgelis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Kristijonas Reklaitis – 10 tšk., Patrik Kapralov – 10 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Arūnas Rožė – 12 tšk. (10 atk. kam.), Justinas Pocius – 11 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 9 tšk.

Serijoje iki dviejų pergalių „Bangos“ ekipa įsiveržė į priekį 1:0. Atsakomosios rungtynės vyks kovo 20-ą dieną, 20 valandą, tame pačiame VDU sporto centre.

„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)