United ‒ „R2P Sport“ vs Grizliai (79:70)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 06 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tragiškai startavę „United ‒ R2P Sport“ sugebėjo atsitiesti ir ketvirtfinalį pradėti pergale

2017 balandžio 06 d., Ketvirtadienis, 22:58 val., peržiūros: 1604

Ketvirtadienį, balandžio 6 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „United – R2P Sport“ ir svečių „Grizlių“ ekipų. Rungtynių pradžioje tragiškai žaidę šeimininkai paleido varžovus į priekį, tačiau vėliau sugebėjo atsitiesti ir perėmę iniciatyvą pasiekė pergalę rezultatu 79:70 (15:30, 26:16, 20:14, 18:10).

Pirmosiomis rungtynių minutėmis net trylika taškų iš eilės pelnę svečių krepšininkai iškart atitrūko. Tik gerokai vėliau taškus rinkti pradėję aikštės šeimininkai pirmą kėlinuką užbaigė turėdami penkiolikos taškų deficitą. Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavę „United – R2P Sport“ ekipos krepšininkai sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Nuo to momento žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė penki taškai. 41:46.

Po ilgosios pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Kiek vėliau ir toliau puolimą akivaizdžiai pagerinę „United – R2P Sport“ perėmė iniciatyvą į savo rankas. Bėgant trečiojo kėlinuko laikui pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, tačiau pabaigoje geriau pasirodę šeimininkai išsaugojo minimalų pranašumą. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje sėkmingą atkarpą sužaidę „Grizliai“ dar buvo šiek tiek pabėgę į priekį, tačiau čia pat net trylika taškų be atsako surinkę „United – R2P Sport“ ekipos krepšininkai galutinai atitrūko ir šventė pergalę rezultatu 79:70.

„United ‒ R2P Sport“: Darius Kuzmickas – 28 tšk. (6 išpr. praž.), Mantvydas Gečionis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Vėlavičius – 12 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

„Grizliai“: Jonas Ročka – 22 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Valaitis – 14 tšk. (11 atk. kam.), Vaidotas Gadliauskas – 14 tšk., Artūras Lencevičius – 12 tšk.

United ‒ „R2P Sport“ tiesiausiu keliu žengė į B lygos ketvirtfinalį (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 18:38 val.)„Grizliai“ parklupdė „United ‒ R2P Sport“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 10:16 val.)Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:07 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „R2P Sport ‒ S/M“ išsaugojo pergalę (2017 sausio 31 d., antradienis, 23:24 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Beveik visas rungtynes kontroliavę „Grizliai“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:43 val.)Eilinį kartą A.Gedmino tritaškiai pražudė varžovus, šį kartą prieš United ‒ „R2P Sport“ neatsilaikė „Dumblas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:36 val.)Aštuonis tritaškius pataikęs Andrius Gedminas atvedė „United ‒ Alta transportą“ į lengvą pergalę (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:55 val.)Tritaškiais prapliupusi „R2P Sport ‒ S/M“ įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:40 val.)„United ‒ „Alta transportas““ palieka „Vilkus“ be pergalių (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:13 val.)