BC „Gazuotas pienas“ vs United ‒ „R2P Sport“ (95:101)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 03 d., Penktadienis, 19:55 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė

2017 kovo 03 d., Penktadienis, 22:07 val., peržiūros: 1403

Penktadienį Dainavos gimnazijos sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC „Gazuotas pienas“ ir svečių teisėmis atvykę United ‒ „R2P Sport“.

Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų labiau dominavo puolimas nei gynyba. Komandos iškart apsikeitė tritaškiais metimais ( 10:10). United ‒ „R2P Sport“ užtikrinčiau žaidė puolime, kur susikrovė 4 taškų pranašumą ir neleisdavo varžovams priartėti ( 21:25). Vis delto, kėlinuko pabaigoje BC „Gazuotas pienas“ surengė keletą greitų atkarpų ir išlygino rezultatą ( 30:30). Antrame kėlinyje United ‒ „R2P Sport“ smeigė tris tritaškius paeiliui ir pranašumas išaugo iki dviženklio pranašumo ( 37:47), tačiau šeimininkai nebuvo pėkšti ir atsakė tuo pačiu ( 45:47). Per likusį laiką sveičiai išsaugojo susikrautą pranašumą – 52:54.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 60:60). Elvinas Kaluginas žaidė nesustabdomai ir tempė komandą ant pečių, kur pataikė keturis tolimus metimus iš eilės ir leido BC „Gazuotui pienui“ įgyti 5 taškų pranašumą ( 77:72). Kėlinuko pabaigoje ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ( 79:75). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir pasididino atotrūkį iki 8 taškų, tačiau United ‒ „R2P Sport“ per keletą minučių panaikino deficitą ( 90:90). M.Stankevičiaus tritaškis išvedė šeimininkus į priekį, bet per likusias dvi minutes šeimininkai gavo atkarpą 11:0 ir tai nulėmė United ‒ „R2P Sport“ pergalę, rezultatu – 95:101.

BC „Gazuotas pienas“: Elvinas Kaluginas – 40 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 33 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Karolis Kokoška – 10 tšk. (12 atk. kam., 15 rezult. perd.)

United ‒ „R2P Sport“: Mindaugas Daraškevičius – 26 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 21 tšk. (8 rezult. perd.), Mantvydas Gečionis – 19 tšk. (12 atk. kam., 9 rezult. perd.), Donatas Gudeliauskas – 15 tšk., Linas Vėlavičius – 11 tšk. (6 rezult. perd.)

Trigubu M. Lukošenkino dubliu pažymėtose rungtynėse nesunki „United – R2P Sport“ pergalė prieš „ASU“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)Tragiškai startavę „United ‒ R2P Sport“ sugebėjo atsitiesti ir ketvirtfinalį pradėti pergale (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)„Grizliai“ parklupdė „United ‒ R2P Sport“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 10:16 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Kauno NTI-PN“ pergalių seriją pirmose aštuntfinalio rungtynėse nutraukė United ‒ „R2P Sport“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 21:12 val.)Aštuonis tritaškius pataikęs Andrius Gedminas atvedė „United ‒ Alta transportą“ į lengvą pergalę (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:55 val.)United ‒ „R2P Sport“ tiesiausiu keliu žengė į B lygos ketvirtfinalį (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 18:38 val.)