Vilkai vs Resmila.lt (56:84)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (84:56)

2018 balandžio 10 d., Antradienis, 22:43 val., peržiūros: 836

Balandžio 10d., Antradienį, J. ir P. Vileišių mokyklos ‒ daugiafunkcinio centro sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, Reguliariosios (1 etapo), H pogrupio rungtynės tarp: šeimininkų – „Vilkai“ ir svečių – „Resmila.lt“.

Rungtynių pradžią 3 tritaškiais metimais pradėjo „Vilkai“ įsiverždami į priekį 9:4, tačiau antrąją pirmojo kėlinio dalį užtikrinčiau sužaidę svečiai spurtavo 22:1 ir susikrovė 16 taškų pranašumą – 12:28.

Antrame kėlinyje „Resmila.lt“ dar labiau atsiplėšė, šeimininkams pavyko įmesti tik 6 taškus per visą antrąjį kėlinį, o svečiai padidino savo turimą pranašumą iki 30-ies – 18:48.

Trečiame kėlinyje šeimininkų puolimas šiek tiek stabilizavosi, tačiau „Resmila.lt“ krepšininkai sugebėjo išlaikyti savo turimą persvarą ir neleido varžovms priartėti – 38:68.

Ketvirtame kėlinyje iki paskutinės minutės žaidusiems „Vilkams“ pritrūko laiko ir „Resmila.lt“ iškovojo 1-ąją pergalę Pavasario „Sportturas“ taurėje 2018 – 56:84 (12:28, 6:20, 20:20, 18:16).

„Resmila.lt“ komandos treneris Regimantas Vaitasius:

Pradžia buvo sunki, prasileidom nemažai tritaškių, žaidėm svečių salėj, bet jautėmės kaip namuose, nes buvo labai stiprus sirgalių palaikymas, aš manau, kad puikiai sužaidėm antrąją rungtynių dalį, tiek puolime, tiek gynyboje, bet tikrai nežaidėm taip kaip galėtume.

Atkakliose rungtynėse „Resmila.lt“ nusileido prieš ASU & Co „AgroVIS“ (67:74) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:40 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Resmila.Lt“ nesunkiai pradėjo aštuntfinalio serija nukaudami Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Resmila.lt“ po permainingos ir įtemptos kovos palaužė KK „Alfa būrio“ ekipą (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“ (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 21:38 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilkus (2018 balandžio 17 d., antradienis, 23:05 val.)Ketivrtame kėlinyje Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ palaužė „Resmila.lt“ (87:73) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:38 val.)Nerezultatyviose rungtynėse savo pranašumą įrodė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:49 val.)