Resmila.lt vs Vėjų linija & Garliavos duona (76:52)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 gegužės 09 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa

2018 gegužės 09 d., Trečiadienis, 20:15 val., peržiūros: 779

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės "Iššūkio taurės" pusfinalis, kuriose susitiko "Resmila.lt" ir svečių teisėmis atvykę "Vėjų linija & Garliavos duona".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Resmila.lt" , tačiau "Vėjų linija & Garliavos duona" surengė sėkmingą atkarpą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 8:6). Per likusį laiką svečiai atlaikė varžovų šturmą ir išsaugojo susikrautą pranašumą ( 20:13). Antrame kėlinyje L.Varnas toliau tempė svečius ant pečių. Vis dėlto, "Resmila.lt" pasinaudojo varžovų klaidomis ir ėmė lipti varžovams ant kulnų ( 26:29). Mantas Maslenikovas smeigė dar vieną tritaškį metimą ir išvedė komandą į priekį . Ketvirčio pabaigoje L.Varnas patyrė kojos traumą, kur "Vėjų linija & Garliavos duona" patyrė didelį nuostolį - 31:34.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Resmila.lt“ smeigė vieną po kito tritaškius metimus ir tolo nuo varžovų (56:49). Ketvirtame kėlinyje svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus be komandos lyderio, o "Resmila.lt" išlaikė dviženklį pranašumą. Likus žaisti keturias minutes "Vėjų linija & Garliavos duona" liko tik keturiese ir "Resmila.lt" iškovojo kelialapį į "Iššūkio taurės" finalą, rezultatu – 76:52 (13:20, 21:11, 22:18, 20:3)

Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Modestą“ (94:60) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno Rami“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)Ne pilnos sudėties žaidęs Veiverių „Amberis“ svečiuose neprilygo „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:37 val.)Atkakliose rungtynėse „Resmila.lt“ nusileido prieš ASU & Co „AgroVIS“ (67:74) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“ (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (84:56) (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:43 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Resmila.lt“ po permainingos ir įtemptos kovos palaužė KK „Alfa būrio“ ekipą (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Resmila.Lt“ nesunkiai pradėjo aštuntfinalio serija nukaudami Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:22 val.)