Požeminės linijos ‒ POLI vs Resmila.lt (85:67)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ taurės Didysis finalas
2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“

2018 gegužės 14 d., Pirmadienis, 21:49 val., peržiūros: 786

Pirmadienį A.Sabonio KC sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturas" Iššūkio taurės Didysis finalas, kuriose susitiko "Požeminės linijos – POLI" Ir svečių teisėmis atvykę "Resmila.lt".

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, kur tarp komandų vyko atkakli kova taškas į tašką. Pirmieji spurtą surengė "Požeminės linijos – POLI" ir įgijo 6 taškų pranašumą, tačiau svečiai ketvirčio pabaigoje atsakė sėkminga atkarpa ( 30:25). Antrame kėlinyje "Požeminės linijos – POLI" įgavo pagreitį, kur įpusėjus kėlinukui įgavo 9 taškų pranašumą ( 34:25). "Resmila.lt" sunkiai sekėsi stabdyti greitas varžovų atakas, o POLI prieš ilgąją pertrauką susikrovė saugų pranašumą – 44:28

Antrąją pusę "Resmila.lt" pradėjo kaip iš natų ir greitai sumažino skirtumą iki 9 taškų, tačiau svečiai subyrėjo gynyboje bei susigrąžino turėtą pranašumą ( 56:42). Per likusį laiką "Požeminės linijos – POLI" toliau įrodinėjo, kad jie yra verti čempionų vardo ( 67:49). Ketvirtame kėlinyje "Resmila.lt" dar bandė kilti į lemiamą šturmą, bet "Požeminės linijos – POLI" atsilaikė ir iškovojo auksinę pergalę, rezultatu – 85:67 (30:25, 14:3, 23:21, 18:18)

Naudingiausias Didžioji finalo žaidėjas tapo – Benas Steponavičius ("Požeminės linijos – POLI" )

„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ paliko „Alaina“ be pergalių (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:51 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ lengvai įveikė „1944“ (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:06 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:21 val.),,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ tik paskutinėmis sekundėmis palaužė „Ariogalos“ krepšininkus (2018 balandžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.)Ketivrtame kėlinyje Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ palaužė „Resmila.lt“ (87:73) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Resmila.lt“ po permainingos ir įtemptos kovos palaužė KK „Alfa būrio“ ekipą (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:16 val.)