Vilkai vs ASU & Co „AgroVIS“ (58:67)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 17 d., Antradienis, 20:45 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

ASU & Co „AgroVIS“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilkus

2018 balandžio 17 d., Antradienis, 23:05 val., peržiūros: 845

Balandžio 17 dieną, 20:45 val., J. ir P. Vileišių mokykloje ‒ daugiafunkciniame centre, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 komandos „Vilkai“ (šeimininkai) ir ASU & Co „AgroVIS“ (svečiai). ASU & Co „AgroVIS“ dar pirmojo kėlinuko metu pabėgo tolyn ir pasiekė 10 taškų pranašumą. Vėliau skirtumas išliko labai panašus, nors šeimininkai kelis kartus buvo visiškai priartėję, tačiau svečiai svarbiausiais momentais išlaikė iniciatyvą savo rankose ir pasiekė pergalę rezultatu 58:67 (11:21, 16:19, 10:8, 21:19).

Jau pirmojo kėlinuko metu ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjams pavyko nutolti, o skirtumas nepastebimai pasiekė 10 taškų ribą, tačiau nuo to momento skirtumas nustojo augęs, bet svečiai vis dar išlaikė saugią distanciją. „Vilkai“ kiek pagerino savo žaidimą puolant, bet dabar buvo priversti gaudyti nutolusius varžovus. Ilgoji pertrauka prasidėjo vis dar dviženkliu skirtumu pirmaujant ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjams 27:40.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas vis labiau svyravo, geras „Vilkų“ atkarpas keitė klaidos lygiose vietose, o komandai niekaip nepavyko pasivyti priešininkų. ASU & Co „AgroVIS“ komandos žaidimas taip pat atrodė banguotas, bet komandą į priekį vedė ne vienas žaidėjas ir tai buvo pagrindinė svečių stiprybė. Skirtingi lyderiai, banguotas, bet kokybiškesnis nei varžovų žaidimas padėjo ASU & Co „AgroVIS“ ekipai artėti pergalės link. „Vilkai“ rungtynių pabaigoje nors ir turėjo teorinių šansų kovoti dėl pergalės, tačiau pražangos ir kelios netikslios atakos nubraukė visas viltis. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:67.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ be vargo pranoko „Vilkus“ (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 21:38 val.)Nerezultatyviose rungtynėse savo pranašumą įrodė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (84:56) (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:43 val.)Atkakliose rungtynėse „Resmila.lt“ nusileido prieš ASU & Co „AgroVIS“ (67:74) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:40 val.)Atkakliose ir permainingose ketvirtfinalio rungtynėse „Skaitmeninė akis“ palaužė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:48 val.) Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ iškovojo „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami ASU & Co „AgroVIS“ (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:17 val.)