Resmila.lt vs Alytaus „Vakarai“ (85:63)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 balandžio 30 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Resmila.Lt“ nesunkiai pradėjo aštuntfinalio serija nukaudami Alytaus „Vakarai“

2018 balandžio 30 d., Pirmadienis, 23:22 val., peržiūros: 918

Balandžio 30 dieną, 20:45 val., A.Sabonio krepšinio centro sporto salėje susitiko Pavasario „Sportturas“ taurė 2018 lygos komandos “Resmila.LT” (šeimininkai) ir Alytaus “Vakarai” (svečiai). Pirmoje aštuntfinalio kovoje Alytaus „Vakarai“ kovojo du kėlinius, tačiau trumpas jų suolelis neleido pataupyti jėgų ir trečiajame kėlinyje prabilę šeimininkų snaiperiai išvedė komandą į priekį. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:63 (16:20, 18:11, 26:15, 25:17).

Pirmajame kėlinyje savo sąlygas diktavo svečiai. Nors ir nežymiai, tačiau visą pirmą kėlinį pirmavo ir po pirmojo kėlinio turėjo 4 taškų pranašumą (16:20). Antrajame kėlinyje vyko tvirta kova, komandos greit pasiekė komandinių pražangų limitus ir rezultatas svyravo tai į vieną pusę, tai į kitą, tačiau jau po šio kėlinio pirmavo šeimininkai.

Trečiajame kėlinyje svečiams pradėjo stigt jėgų, o prabudęs šeimininkų snaiperis M.Maslenikovas sumetė 18 taškų per kėlinį ir šeimininkai jau pirmavo 14 taškų (60:46). Ketvirtajame kėlinyje nieko įspudingo svečiai neparodė, komandos ramiai užbaigė varžybas ir „Resmila.Lt“ šventė pirmąją serijos pergalę 22 taškų skirtumu (85:63).

“Resmila. Lt“​ treneris R.Vaitasius: „​Po paskutinių varžybų turėjome gan ilgą pertrauką, tad šiek tiek truko koncentracijos pradžioje. Taip pat varžovai gerai gynėsi ir buvo sunku, tačiau paskui prabilo mūsų snaiperis, varžovams pradėjo stigti jėgų ir manau tas ir lėmė pergalę.“

„Košmaras“ užtikrintai pasiekė pergalę prieš svečius Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Skaitmeninė akis“ pavasario taurę pradėjo pergalę prieš Alytaus „Vakarus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ rungtynių pabaigoje palaužė Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (84:56) (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:43 val.)„Resmila.lt“ po permainingos ir įtemptos kovos palaužė KK „Alfa būrio“ ekipą (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:16 val.)Atkakliose rungtynėse „Resmila.lt“ nusileido prieš ASU & Co „AgroVIS“ (67:74) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:40 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)Alytaus „Vakarai“ įveikė BK „Centre“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:29 val.)Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:49 val.)Ketivrtame kėlinyje Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ palaužė „Resmila.lt“ (87:73) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:38 val.)