Resmila.lt vs KK „Alfa būrys“ (85:79)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Resmila.lt“ po permainingos ir įtemptos kovos palaužė KK „Alfa būrio“ ekipą

2018 gegužės 06 d., Sekmadienis, 22:16 val., peržiūros: 817

Gegužės 6 dieną, A.Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Resmila.lt” (šeimininkai) ir KK „Alfa būrio“ (svečiai).

Rungtynių pradžia labai puikiai susiklostė „Resmila.lt“ ekipai, kuri įpusėjus pirmajam kėlinukui jau turėjo dviženklę persvarą – 16:4. Bet KK „Alfa būrys“ labai greitai atsigavo ir sušvelnino deficitą iki minimumo – 25:24.

Antrajame kėlinuke po J. Eibuko tolimo šūvio svečiai persverė rungtynių rezultatą – 32:34. Nors šeimininkai vėl įsiveržė į priekį 43:40, tačiau kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidę KK „Alfa būrio“ krepšininkai pirmąją rungtynių pusę laimėjo 43:48.

Trečiajame kėlinuke M. Čipo tritaškiai leido KK „Alfa būrio“ ekipai dar labiau nutolti – 52:60. Nors „Resmila.lt“ ekipą bandė gelbėti M.Maslenikovas, tačiau svečiai išlaikė aštuonių taškų persvarą ir pasibaigus trečiajam kėlinukui pirmavo 62:70.

Lemiamame ketvirtyje „Resmila.lt“ ekipą į priekį patraukė K.Aleksandravičius ir M.Maslenikovas, padėję išlyginti rungtynių rezultatą 77:77. Rungtynių pabaigoje KK „Alfa būrio“ krepšininkai visiškai nesitvardė dėl priimamų teisėjų sprendimų, dėl ko du žaidėjai nebaigė rungtynių dėl surinktų techninių ir nesportinių pražangų. Tuo pasinaudoję „Resmila.lt“ krepšininkai persverė rungtynių rezultatą ir triumfavo šiame susitikime, kas jiems nutiesė kelią į pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 85:79 (25:24, 18:24, 19:22, 23:9).

R.Vaitasius („Resmila.lt“):

„žaidėme prieš stiprią komandą. Aš manau, čia viena sunkiausių ir svarbiausių pergalių šį sezoną. Varžovai tikrai labai stiprūs, ypač du jų lyderiai puolime, visi keitinėjomės, stengėmės, bet sunkiai mums pavyko sustabdyti juos. Gale gal šiek tiek jie pavargo, mes daugiau jėgų išsaugojom, dėl to pavyko. Bet tikrai, vienos svarbiausių, sunkiausių ir gražiausių rungtynių šį sezoną.“

„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Vilkus“ (84:56) (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:43 val.)Veiverių „Amberis“ sutriuškino KK „Alfa būrys“ (92:43) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Resmila.Lt“ nesunkiai pradėjo aštuntfinalio serija nukaudami Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:15 val.)Atkakliose rungtynėse „Resmila.lt“ nusileido prieš ASU & Co „AgroVIS“ (67:74) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:40 val.)Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Alfa būrys“ aštunfinalyje įveikė „Košmarą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)KK „Alfa būrys“ iškovojo pirmąją „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami „Lietuvos geležinkelius“ (87:92) (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)Ketivrtame kėlinyje Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ palaužė „Resmila.lt“ (87:73) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:38 val.)