Resmila.lt vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (52:72)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 28 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

Birštono SC „Olimpas“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ komandą ir pateko į ketvirtfinalį

2017 kovo 28 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 1437

Sekmadienį, kovo 27 – ąją, J. Grušo Meno mokyklos sporto salėje, įvyko KKL „C“ lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų teisėmis žaidusių „Resmila.lt“ bei svečių statusą turėjusių Birštono SC „Olimpo“ komandų.

Nuo pat susitikimo pradžios Birštono SC „Olimpo“ ekipa pradėjo žaisti užtikrinčiau ir sužaidus beveik tris minutes jiems jau buvo pavykę kiek įsiveržti į priekį (6:11). Sužaidus daugiau nei pusę kėlinuko „Resmila.lt“ pagaliau pradėjo įsižaisti jau kvėpavo varžovams į nugarą (12:13). Tačiau nuo suolo pakilęs E. Šerpensko ir I. Čekanausko duetas išjudino svečių puolimą. Per likusį kėlinio laiką tiesiog pradėjo lyti taikliais metimais abijosei aikštelės pusėse, tačiau po pirmųjų dešimties minučių turėjo 3 taškų persvarą – 16:19.

Pirmąją antrojo ketvirčio pusę iniciatyva ir toliau priklausė Birštono SC „Olimpo“ komandai ir jie sužaidę puikią atkarpą 0:17 ir jau pradėjo triuškinti oponentus. Pusę kėlinio be taškų buvę svečiai pagaliau pralaužė ledus, bet varžovai žaidė kiek užtikrinčiau ir po sužaistų šešiolikosiolikos minučių šeimininkai tebepirmavo 18 taškų skirtumu – 18:40. Per likusį kėlinio laiką metimus pro šalį metę šeimininkai taip ir nesugebėjo ženkliau sumažinti deficito – 23:40.

Trečiąjį kėlinį D.Mockus atidarė taikliu dvitaškiu metimu, tačiau su didele energija puolime žaidę „Resmila.lt“ komandos žaidėjai palikdavo daug skylių gynyboje, todėl jiems nesisekė mažinti deficito, kuris įpusėjus kėliniui komandas visdar skyrė tie patys 17 taškų (32:49). Šeimininkus į priekį vedė O. Gelžinis ir E.Šerpenskas. „Resmilos.lt“ krepšininkai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie nekrito ir po trijų kelinių užtikrintai pirmavo Birštono SC „Olimpo“ komanda – 39:54.

Ketvirtasis kėlinukas geriau prasidėjo svečiams ir netrukus jie atkurė 20 taškų persvarą. Per likusį rungtynių laiką vaizdas aikštelėje nesikeitė, komandos žaidė apylygiai. Šeimininkams nepavyko sumažinti deficito, todėl jiems teko pripažinti Birštono SC „Olimpo“ pranašumą 20 taškų skirtumu 52:72 (16:19, 7:21, 16:14, 13:18)

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Resmila.lt: Mantas Maslenikovas – 18 tšk., Gintaras Petrauskas – 10 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Darius Mockus – 10 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Osvaldas Brazdžionis – 22 tšk., Evaldas Šerpenskas – 20 tšk., Artiomas Marchockis – 13 tšk., Mangirdas Knyšius – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Grande“ ir žengė į „C“ lygos pusfinalį (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:05 val.) Birštono SC ‒ „Olimpas“ be jokių problemų sutriuškino „Brentex Trailer“ ekip (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:31 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)Po Birštonas SC ‒ „Olimpas“ kojomis krito ir dar vienas B lygos favoritų (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:06 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.)