Hermis vs Resmila.lt (73:75)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hermio“ penketukas metė rimtą iššūkį grupės lyderiams „Resmila.lt“

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 16:45 val., peržiūros: 1342

Vasario 19 dieną, 12:00 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos „Hermis“ (šeimininkai) ir „Resmila.lt“ (svečiai). Vos penkiese susirinkę „Hermio“ (4-10) žaidėjai metė rimtą iššūkį grupės lyderiams „Resmila.lt“ (8-6) krepšininkams.

Pirmojo kėlinuko pradžioje M.Maslenikovas įsegė keturis tolimus metimus paeiliui, po kurių „Resmila.lt“ buvo priekyje 7:15. Tada jau „Hermis“ atsakė spurtu 10:1 ir po taiklaus R. Petrausko tolimo šūvio įsiveržė į priekį 17:16. Nors „Resmila.lt“ vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas, bet S. Pažėros pastangos leido „Hermiui“ turėti vos minimalų deficitą 25:26.

Antrajame kėlinuke „Hermis“ tolimų metimų dėka įsiveržė į priekį. Taiklus M. Mocevičiaus tolimas šūvis leido šeimininkams būti priekyje 37:34. Tačiau svečių krepšininkas M.Maslenikovas pataikė tolimą metimą, kėlinuko pabaigoje, pabėgęs nuo visų varžovų, pataikė dvitaškį ir leido savo ekipai išlyginti rezultatą 42:42.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo 0:7 „Resmila.lt“ ekipos spurtu. Tačiau į tai „Hermis“ atsakė šešiais taškais paeiliu ir sulig taikliu G. Žilinsko metimu po greitos atakos šeimininkų deficitas sumažėjo iki 48:49. Tada į savo rankas kamuolį paėmė D.Mockus, kurio metimai kėlinuko pabaigoje svečiams leido būti priekyje 54:60.

Ketvirtajame kėlinuke „Resmila.lt“ pradėjo spurtu 0:5 ir įgijo dviženklį pranašumą 54:65. Visgi, S. Pažėros ir R. Petrausko taiklūs metimai sugrąžino intrigą rungtynėms. Likus pusei minutės iki ketvirčio pabaigos svečių pranašumas siekė vos du taškus. „Hermis“ dar turėjo šansą išlyginti rungtynių rezultatą, tačiau netaiklūs E. Liungo baudų metimai kėlinuko pabaigoje užfiksavo „Resmila.lt“ krepšininkų pergalę rezultatu 73:75 (25:26, 17:16, 12:18, 19:15).

Hermis: Saimonas Pažėra – 29 tšk. (11 išpr. praž.), Rimvydas Petrauskas – 18 tšk., Mantas Mocevičius – 12 tšk. (13 atk. kam.), Gintaras Žilinskas – 11 tšk. (20 atk. kam., 5 perimt. kam.)

Resmila.lt: Mantas Maslenikovas – 29 tšk. (14 atk. kam.), Darius Mockus – 18 tšk. (8 rezult. perd.), Paulius Daunys – 9 tšk.

„Hermio“ penketukas neatsilaikė prieš „Brentex Trailer“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Grizliai“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Resmila.lt“ krepšininkus (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:51 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:06 val.)„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)„Hermis“ tik paskutiniame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Dentist Team“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)„Hermis“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo „Team Five“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:44 val.)SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:07 val.)„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)Prieš „Hermio“ tritaškius neatsilaikė „Baltic Transline“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Hermis“ nepasipriešino taikliai atakavusiems „Brentex Trailer“ krepšininkams (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:06 val.)