Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ vs Alytaus „Vakarai“ (54:52)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ rungtynių pabaigoje palaužė Alytaus „Vakarai“

2018 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 20:51 val., peržiūros: 929

Ketvirtadienį, balandžio 19 dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ bei svečių Alytaus „Vakarai“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė apylygiai ir viskas sprendėsi lemiamais rungtynių momentais. Šįkart sėkmė nusišypsojo šeimininkų ekipai, kuri ir džiaugėsi pergale.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė gana apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Pradžioje kėlinio svečių ekipa turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau vėliau ją perimė aikštelės šeimininkai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:15.

Antrojo kėlinio pradžioje Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ surengė kelias sėkmingas atakas ir įgijo trijų taškų pranašumą. Didžiąją kėlinio dalį jiems sekėsi laikyti panašų pranašumą savo rankose, bet kėlinuko pabaigoje Alytaus „Vakarai“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą ir kėlinį laimėti savo naudai Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:30.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo apylygiai, tačiau vis šeimininkų komanda bandydavo padidinti rezultatą ir atsiplėšti nuo svečių, bet po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai. Likus iki kėlinio dviems minutėms, svečiai sužaidė kelias greitas atakas ir turėjo įgyjo 10 taškų pranašumą – 36:46.

Ketvirtasis kėlinis prasidėjo Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ komanda susižaidė ir pradėjo išlyginti rezultatą (52:52). Todėl dar Alytaus „Vakarai“ komandai dar buvo per anksti džiaugtis trečiojo kėlynio pergale. Taigi ketvirtasis kėlynis buvo palankesnis Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ komandai. – 54:52.

Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ komandos žaidėjas P.Petrauskas: Pergalę lėmė pataikytas lemiamas metimas.

„Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ nesunkiai įveikė „Skaitmeninė akis “ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Košmaras“ užtikrintai pasiekė pergalę prieš svečius Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Sabonio KC 2000 II – “Beko“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 19:07 val.)Po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ įveikė Elektrėnų „Bauwerk ‒ Boen“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:59 val.)Permainingoje kovoje A.Sabonio KC 2000 II -„Beko“ įveikė „Košmaro“ ekipą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 20:37 val.)„Resmila.Lt“ nesunkiai pradėjo aštuntfinalio serija nukaudami Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Skaitmeninė akis“ pavasario taurę pradėjo pergalę prieš Alytaus „Vakarus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Patirtis prieš jaunystę ‒ „Old S/M“ lengvai susitvarkė su jaunųjų saboniukų pasipriešinimu (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Laipsniai“ iškovojo Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės trečiąją vietą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:24 val.)Alytaus „Vakarai“ įveikė BK „Centre“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 14 d., šeštadienis, 15:29 val.)