Chemcentras vs Restauratoriai & Hausa (65:88)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 23:33 val., peržiūros: 1046

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Chemcentras“ (šeimininkai) ir „Restauratoriai & Hausa“ ( svečiai). Visas rungtynes pirmavę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 65:88.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Restauratoriai & Hausa“ , kur greitomis atakomis susikrovė 4 taškų pranašumą ( 4:8). „Chemcentrui“ toliau sunkiai sekėsi suregzti rezultatyvias atakas, o svečiai didino pranašumą ( 4:14). A.Kurausko pastangomis šeimininkams pavyko sušvelninti skirtumą iki 4 taškų. Paskutinėmis sekundėmis taiklus P.Mickūno tritaškis metimas atstatė 7 taškų pranašumą – 14:21.

Antram kėlinukui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko atkaklo kova ir „Restauratoriai & Hausa“ išlaikė 8 taškų pranašumą. „Chemcentrui“ pavyko apmažinti skirtumą, tačiau iškart sulaukė atsako iš varžovų ( 29:40). Šeimininkamns sunkiai sekėsi susitvarkyti su savo gynyba. Paskutinėmis sekundėmis G.Vyšniauskas buvo subauduotas metimo metu iš tritaškio zonos, tačiau realizavo tik du baudos metimus iš trijų ir prieš ilgąją pertrauką „Restauratoriai & Hausa“ pirmavo 8 taškais – 36:44.

Trečiam kėlinukui prasidėjus „Restauratoriai & Hausa“ padidino pranašumą iki dviženklio. „Chemcentrui“ niekaip nepavykdavo sumažinti skirtumo ( 43:55). Šeimininkai pagaliau sugebėjo susitvarkyti su gynyba ir mažais žingsniukais sumažino skirtumą iki 6 taškų ( 53:59). Vis dėlto, per likusias dvi minutes „Restauratoriai & Hausa“ atstatė 9 taškų pranašumą – 53:62

Ketvirtame kėlinyje „Chemcentras“ pradėjo „sausa“ atkarpa ( 57:62), tačiau „Restauratoriai & Hausa“ surengė spurtą 8:0 , kur pranašumas vėl išaugo iki dviženklio ( 57:70). Svečiai toliau žaidė lyg ant bangos ir didino atotrūkį su kiekviena ataka. „Chemcentras’ buvo bejėgis prieš varžovų puolimą ir „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 65:88.

Po laimėtų rungtynių „Restauratoriai & Hausa“ ekipos žaidėjas, L.Jasevičius, nedaugžodžiavo:“ Šiandien ir vėl buvome stipresni prieš varžovus.“

Chemcentras: Airidas Kurauskas – 17 tšk., Lukas Šaulevičius – 11 tšk., Gytis Vyšniauskas – 9 tšk. (5 išpr. praž.)

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Povilas Mickūnas – 16 tšk., Lukas Jasevičius – 14 tšk. (18 atk. kam.), Mantas Čipas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Veršinskas – 11 tšk. (13 atk. kam.), Vygintas Kalesnikas – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:57 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)Restauratoriai & Hausa turėjo rimtai paplušėti prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 00:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Ryterna“ pateisino favorito vardą ir nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 20:41 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš „Callcredit“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 15:35 val.)