Restauratoriai & Hausa vs Enerstena (96:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 1112

Gruodžio 6 dieną, sekmadienį, „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko skirtingose B pogrupio lentelės pusėse esančios komandos: be pralaimėjimų žengianti ir namuose žaidžianti „Restauratoriai & Hausa“ (7-0) ekipa ir kolkas pergalės skonio dar nepatyrę „Enerstenos“ krepšininkai (0-7).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo lygia kova. Įpusėjus ketvirčiui 14:15 pirmavo svečiai. Ir tai buvo paskutinis kartas rungtynėse, kuomet priekyje buvo „Enerstenos“ krepšininkai. Tada atkarpą 13:5 laimėjo „Restauratoriai & Hausa“, kurie po pirmojo kėlinuko turėjo septynių taškų pranašumą 27:20.

Antrajame kėlinuke dar labiau išryškėjo šeimininkų persvara, kurie puikiai naudojosi greitomis atakomis, o jų smaigalyje vis atsidurdavo J.Snudaitis. Po trijų iš eilės šio žaidėjo rezultatyvių greitų atakų, „Restauratoriai & Hausa“ ekipos pranašumas jau viršijo dvidešimties taškų ribą 48:25. Per likusį laiką kėlinuke šeimininkai nurimo, tuo pasinaudojo „Enerstenos“ krepšininkai, sumažinę skirtumą iki 50:33.

Trečiasis kėlinukas buvo pats nerezultatyviausias, komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai, tačiau svečiams nepavyko priartėti prie „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkų. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 67:46.

Ketvirtajame kėlinuke tolimų metimų šou surengė „Restauratoriai & Hausa“ ekipos krepšininkas V.Kalesnikas, po kurio trijų iš eilės tolimų metimų rezultatas tapo 78:52. Kėlinuko pabaigoje komandos skyrė mažiau dėmesio gynybai, tačiau šimto taškų visgi šeimininkams nepavyko pasiekti. Rungtynes rezultatu 96:74 laimėjo „Restauratoriai & Hausa“, iškovodami aštuntą pergalę iš eilės.

„Šiame etape neiškovojote nei vienos pergalės, tačiau jau neužilgo laukia antrasis etapas, kur varžovai bus lengvesni. Kokie tikslai antrajame atape?“ „Enerstena“ ekipos treneris K. Gudeliauskas: „tikslai, aišku, bus didesni. Nors vieną pergalę ir šiame etape norėjome turėti, bet neišėjo, reiškiasi truputį silpnesni esame, bet ką padarysi, kitame etape būsime stipresni“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Restauratoriai & Hausa: Mantas Čipas – 23 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vygintas Kalesnikas – 21 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Martynas Veršinskas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Jonas Snudaitis – 16 tšk.

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 12 tšk. (17 atk. kam.), Justinas Mašeckis – 9 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)Žaidimo vadžias laikę „Restauratoriai & Hausa“ atlaikė „Kauno Tiltų“ šturmą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:57 val.)