Chemcentras vs Restauratoriai & Hausa (60:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Chemcentrą“

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 22:57 val., peržiūros: 934

Antradienio vakarą Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Chemcentras“ (šeimininkai) ir „Restauratoriai & Hausa“ (svečiai).

Rungtynės tarp komandų prasidėjo taškas į tašką ir labai nerezultatyviai. Prabėgus penkioms minutėms rezultatas buvo lygus ( 5:5). Pirmieji prie šalčio salėje priprato „Restauratoriai & Hausa“ ekipa, kuri surengė spurtą 9:0 bei įgijo 7 taškų pranašumą ( 7:14). Kėlinuko pabaigoje apšilo ir „Chemcentro“ ekipos žaidėjai, kurie greitomis atakomis sušvelnino skirtumą iki 3 taškų – 13:16.

Antrajam kėlinukui prasidėjus tarp ekipų pranašumas nepakito, tačiau J.Snudaitis individualiais veiksmai padėjo „Restauratoriai & Hausa“ ekipai padidinti pranašumą iki dviženklio ( 18:29). Svečiai pradėjo strigti „Chemcentro“ zoninėje gynyboje , o patys suaktyvino puolimą, kur skirtumą sušvelnino iki dviejų taškų ( 27:29).Toliau ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir „Restauratoriai & Hausa“ komanda išlaikė 4 taškų pranašumą – 33:37.

Po ilgosios pertraukos „Chemcentras“ atako po atakos ne tik, kad pradėjo mažinti skirtumą, bet ir persvėrė į savo rankas po ilgo laiko ( 42:39). „Chemcentras“ neilgai pasidžiaugė pranašumu, nes „Restauratoriai & Hausa“ greitai atsigavo po šalto dušo ir spurtavo atkarpą net 11:0 , kur atstatė 8 taškų pranašumą ( 42:50). Šeimininkams toliau niekaip nepavyko išlipti iš duobės, o svečiai prieš lemiamą ketvirtį padidino pranašumą iki 16 – 46:62.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai toliau neatrado savojo žaidimo, o „Restauratoriai & Hausa“ padidino pranašumą iki 23 taškų ( 48:71). „Chemcentras“ sunkiai rinko taškus, o svečiai vienu žingsniu buvo priekyje nei varžovai ir pranašumas išaugo iki 28 taškų ( 58:86). Per likusį laiką „Chemcentrui“ nepavyko sušvelninti skirtumo, o „Restauratoriai & Hausa“ šventė šeštąją pergalę iš eilės, rezultatu – 60:89.

Po laimėtų rungtynių „Restauratoriai & Hausa“ ekipos treneris,A.Milkius, teigė:“ Nusiteikimas lėmė mūsų spurtą antroje rungtynių pusėje, pasimokėme iš praeitų rungtynių. Reikia nusiteikti rungtynėms pergalei. Šiandien vyrai pasistengė.“

Chemcentras: Tomas Grigalevičius – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Vaidas Palaikis – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Šaulevičius – 10 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 19 tšk., Martynas Veršinskas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Čipas – 15 tšk., Jūris Goštautas – 11 tšk., Edgaras Kajalavičius – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)Restauratoriai & Hausa turėjo rimtai paplušėti prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 00:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš „Callcredit“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 15:35 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Ryterna“ pateisino favorito vardą ir nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)