Kauno švara vs Restauratoriai & Hausa (75:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“

2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 23:27 val., peržiūros: 1133

Antradienį, lapkričio 3 dieną, Kauno Švaros sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno švaros“ (2/1) ir svečių „Restauratorių & Hausos“ (2/0) ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėję svečiai iškart atitrūko, tačiau pabudę šeimininkai čia pat juos pasivijo. Kiek vėliau savo žaidimą pajautę „Kauno švaros“ krepšininkai ėmė tolti nuo varžovų. Vis tik, po ilgosios pertraukos „Restauratoriai & Hausa“ atsigavo bei ėmė vytis varžovus, ko pasekoje po trijų kėlinukų svečiai jau buvo priekyje. Paskutinėje rungtynių dalyje ir toliau rezultatyvų puolimą demonstravę svečių ekipos žaidėjai dar labiau padidino savo persvarą, ko pasekoje džiaugėsi pergale rezultatu 75:86 (15:15, 29:19, 14:27, 17:25).

Susitikimą žymiai grėsmingiau pradėję svečių krepšininkai iškart surengė spurtą ir įgijo dešimties taškų pranašumą, tačiau čia pat susiėmę „Kauno švaros“ vyrai pelnė devynis tašku ne jokio priešininkų atsako ir sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo. Kiek vėliau J.Goštautas realizavo du baudos metimus, taip vėl kiek atitolindamas „Restauratorius & Hausą“ nuo varžovų, bet kėlinuką paskutinėmis sekundėmis taikliu tolimu metimu užbaigė P.Vosgirdas, kurio dėka rezultatas tapo lygus. 15:15.

Antrą ketvirtį trimis taikliais tritaškiais metimais pradėję aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau, dar keturis taškus iš eilės pelnęs „Kauno švaros“ žaidėjas M.Brusokas padidino jos pranašumą iki septynių taškų. „Restauatoriai & Hausa“ dar bandė priešintis, tačiau bedantis jų puolimas didelių vaisių neatnešė. Vis tik, šiokius tokius atsigavimo ženklus parodė M.Čipas, tačiau iškart po poros jo sėkmingų epizodų sekė dar vienas aikštės šeimininkų spurtas, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki trylikos taškų. Svečių ekipos laimei kėlinuko pabaigoje tolimą metimą sugebėjo pataikyti L.Jasevičius ir taip kiek sušvelninti deficitą. 44:34.

Po ilgosios pertraukos „Kauno švaros“ puolimas tarsi sustojo ir tuo puikiai pasinaudoję svečių ekipos krepšininkai jau pirmomis minutėmis surengė spurtą 0:6, kurio dėka braukė deficitą daugiau nei perpus. Pavieniais metimais turėtą persvarą bandę susigrąžinti aikštės šeimininkai vis labiau strigo priešininkų gynyboje, kurie po sėkmingo žaidimo ginant savo krepšį žaibiškai nuskubėdavo į greitą puolimą bei pelnydavo lengvus taškus. Tokio žaidimo dėka „Restauratoriai & Hausa“ sužaidė „sausą“ atkarpą 0:8 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau rezultatas dar buvo išlygintas, tačiau paskutinę sekundę tritaškį pataikęs J.Snudaitis išvedė savo ekipą į priekį. 58:61.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje devynis taškus iš eilės pelnę svečiai pasiuntė „Kauno švarą“ į nokdauną, padidindami skirtumą tarp ekipų iki dvylikos taškų. Nors vėliau L.Ivanovas dar bandė tempti aikštės šeimininkus į priekį, šios pastangos didelių vaisių neatnešė, nes čia pat „Restauratoriai & Hausa“ atsakydavo keliais rezultatyviais išpuoliais. Vienu momentu „Kauno švara“ dar buvo „užsikabinusi“, tačiau per likusį laiką iki rungtynių pabaigos iniciatyvą išlaikę svečių žaidėjai pasiekė nelengvą pergalę rezultatu 75:86.

„Kauno švara“: Leonardas Ivanovas – 23 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 14 tšk., Šarūnas Kryžius – 13 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

„Restauratoriai & Hausa“: Mantas Čipas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Snudaitis – 15 tšk., Jūris Goštautas – 12 tšk., Lukas Jasevičius – 12 tšk., Martynas Veršinskas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Grafas_vysniukas2015 lapkričio 04 d., 17:47 val.
Kas cia per "storuliai" is "Kauno svaros" nr 11 ir nr 15  :)
„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)Žaidimo vadžias laikę „Restauratoriai & Hausa“ atlaikė „Kauno Tiltų“ šturmą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:12 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:19 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Kauno tiltų“ ir „Restauratorių & Hausos“ serijoje ‒ lygybė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:57 val.)