Kauno technologijos universitetas vs Restauratoriai & Hausa (65:96)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 20:06 val., peržiūros: 1122

Lapkričio 15 dieną, 17:15 val., KTU Chemijos fakulteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „KTU“ (šeimininkai) ir „Restauratoriai & Hausa“ (svečiai). Jau pirmojo kėlinuko metu į priekį pabėgo svečiai, kurie nesunkiai pasiekė dviženklį pranašumą ir, galima sakyti, dominavo aikštelėje iki pat susitikimo pabaigos. „KTU“ neturėjo šansų kovoti dėl pergalės ir pralaimėjo rezultatu 65:96.

Rungtynių pradžia buvo tikras košmaras šeimininkams, kurie nesugebėjo sustabdyti žaibiško varžovų puolimo ir jau po keleto minučių atsilikinėjo net 0:10. Tik tuomet išsijudino ir „KTU“ komandos puolimas, o „Restauratoriai & Hausa“ pajutę, jog šiandien neturės didelio vargo kiek atsipalaidavo. Kurį laiką žaidimas vyko lygiai, bet V. Pliaugos vedami „KTU“ krepšininkai pasipriešinti varžovams tiesiog nebegalėjo ir prasidedant ilgajai pertraukai jų atsilikimas siekė 17 taškų 35:52.

Po ilgosios pertraukos skirtumas kurį laiką augo labai lėtai, tačiau „Restauratoriai & Hausa“ ekipa išlaikė maždaug 20 taškų distanciją iki pat ketvirtojo kėlinuko. Tuomet šeimininkų žaidimas visiškai subyrėjo, abi komandos ėmė rungtyniauti chaotiškai, o toks žaidimas buvo pranakesnis svečiams, kurie puikiai pataikė iš toli ir jau mėgavosi žaidimu. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, nors „Restauratoriai & Hausa“ ir nepasiekė 100 taškų ribos, bet jų pergalė ir taip buvo tiesiog triuškinama. Susitikimas baigėsi rezultatu 65:96.

„Restauratoriai & Hausa“:

„susirinkom ne pilnos sudėties, bet varžovas nebuvo labai galingas, tiesiog žaidėm savo žaidimą ir turėjom gerą laiką sekmadienį“.

Kauno technologijos universitetas: Vytautas Pliauga – 30 tšk., Antanas Kilas – 10 tšk., Rytis Krušinskas – 8 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 32 tšk., Povilas Mickūnas – 21 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Jūris Goštautas – 12 tšk. (14 atk. kam.)

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)