Kauno technikos kolegija vs Kauno Rami (71:74)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkakliose rungtynėse „Kauno rami“ įveikė šeimininkų komandą „Kauno technikos kolegija“

2018 spalio 10 d., Trečiadienis, 20:24 val., peržiūros: 696

Spalio 10 dieną, 17:30 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko “Kauno mero taurė 2018“ lygos komandos “Kauno technikos kolegija” (šeimininkai) ir “Kauno rami” (svečiai). Banguotose rungtynėse svečių komanda laiku spėjo susiimti ir pavykus išlaikyti persvarą savo rankose šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:74 (28:23, 4:16, 13:22, 26:13).

Pirmąjį kėlinį gerokai labiau susikaupę pradėjo šeimininkai, kurie rengė sėkmingas atakas viena po kitos, kelis kartus kėlinyje turėjo 8 taškų persvarą. Tačiau svečiai nenuleido rankų ir stengėsi grįžti į rungtynes. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė 5 taškai (28:23). Antrajame kėlinyje svečiai išėjo į aikštelę daug labiau pasiruošę, susitvarkė gynybą ir leido varžovams per kėlinį pelnyti vos 4 taškus, tuo tarpu patys įmetė 16, ir taip įgijo 7 taškų pranašumą (32:39).

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai vis ieškojo būdų prisivyti varžovus, tačiau jiems sunkiai sekėsi. Abi komandos kėlinyje įsivėlė į lengvą chaosą aikštelėje, kurį suvaldyti geriau sekėsi svečiams ir po trečiojo kėlinio šie padidino savo pranašumą iki 16 taškų (45:61). Ketvirtajame kėlinyje, šeimininkai prabudo, atrado naujų jėgų ir pradėjo vytis varžovus. Antroje kėlinio pusėje pajungė spaudimą, privertė varžovus klysti ir prisivijo juos iki 3 taškų, tačiau „Kauno rami“ sugebėjo išlaikyti mažą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu (71:74).

“Kauno rami“ komandos treneris Š.Mačiulis: „Iš pradžių neradom savo žaidimo, priešininkai sumetė daug tritaškių, vėliau įjungėm savo standartinį žaidimą ir susitvarkėm. Paskui ant galo šiek tiek paleidom, gal reikėjo pasitart, ką daryt prieš spaudimą, bet viskas prieš akis dar, džiaugiamės pergale“

Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)Emocingose rungtynėse „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Omegą“ (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 22:58 val.)„GZP“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ pasipriešinimu (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 19:26 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Kauno Rami“ pavogė pergalę iš „Resmila.lt“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 21:52 val.)Nervų karą laimėjusi „Kauno Rami“ žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „KTK“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 20:19 val.)Puikią gynybą pademonstravę „Laipsniai“ iškovojo Kauno miesto Mero mažąją taurę (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“ (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:35 val.)„GZP“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 spalio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)