GZP vs Kauno Rami (109:52)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 08 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ be didesnio vargo įveikė „Kauno Rami“

2018 spalio 08 d., Pirmadienis, 21:32 val., peržiūros: 892

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Kauno Mero taurės rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „GZP“ su svečiais „Kauno Rami“ krepšininkais. Visas rungtynes užtikrintai pirmavę ir žaidimo kontrolę savo rankose laikę „GZP“ krepšininkai daugiau nei užtikrintai iškovojo pergalę.

Pati rungtynių pradžia parodė, kad šeimininkai šiandien nenusiteikę juokauti. Visiškai surakinę varžovus gynybos pančiuose bei nestrigę puolime, „GZP“ krepšininkai tolo nuo varžovų. 5 minutes svečiams neleidę pelnyti taškų, šeimininkai sužaidė atkarpą 15:0, kuria sau užsitikrino pirmaujančiųjų statusą. Kėlinio eigoje vaizdas nesikeitė: po pirmųjų 10 minučių – 30:10.

Antrasis ketvirtis jokių permainų neatnešė. Ir toliau „GZP“ diktavo rungtynių tempą. Puikiai kamuoliu dalinęsi ir aštriais reidais pjaustę varžovų gynybą, šeimininkai įrodinėjo savo pranašumą. Svečius bandė gaivinti aktyvus G.Vyšniauskas, tačiau rasti kelių link varžovų krepšio buvo itin sunku. Po dviejų ketvirčių – 58:30.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Ryškią persvarą po krepšiu turėję šeimininkai vieną po kito rinko atšokusius kamuolius. A.Dabožinskas („GZP“) kėlinį užbaigė 5 iš eilės taškais be varžovų atsako. Prieš paskutinįjį kėlinį – 84:40.

Paskutinės dešimt minučių jau tebuvo formalumas. „GZP“ ir toliau tolo nuo varžovų. 100 taškų ribą šeimininkai pasiekė dar likus žaisti kiek mažiau nei 5 minutes po taiklaus L. Viliaus tritaškio metimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 109:52.

J. Eibuko komentaras apie turnyro startą ir ateities dvikovas:
„Truputį iš kito lygio mes, žaidžiam, B, A lygose. Tiesiog, tokia grupė. Bet atkrintamosiose bus viskas visiškai kitaip, nes ten turėtų būti komanda „Lietuviški patiekalai“, kurie irgi su mumis žais aukštesnėje lygoje. Visai kitas talentas ten pas juos. Mums galbūt trūksta tų tokių varžybų prieš stiprias komandas, tad galim labai smarkiai nudegt iš karto ketvirtfinalyje.

„GZP“ įtikinamai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2018 rugsėjo 26 d., trečiadienis, 21:38 val.)„GZP“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ pasipriešinimu (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 19:26 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nepaliko vilčių „Kauno Rami“ (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 21:35 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Rami“ įveikė „Coca Cola“ ekipą (2018 rugsėjo 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno rami“ įveikė šeimininkų komandą „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)Nervų karą laimėjusi „Kauno Rami“ žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 22:37 val.)„GZP“ ekipos puolimo nesustabdę BC „Boom“ & Basket24.lt skaudžiai krito pusfinalyje (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:20 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Kauno Rami“ pavogė pergalę iš „Resmila.lt“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 21:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš „Lietuviški patiekalai – Pro Angels“ (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 20:20 val.)„GZP“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca – Cola“ (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)