Baltic Transline vs exPersvara (91:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Baltic Transline“ C lygos atkrintamasias pradėjo lengva pergale prieš „exPersvarą“

2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 20:23 val., peržiūros: 562

Pirmadienį, kovo 12 – ąją dieną, Varpo gimanzijos sporto salėje įvyko KKL „C“ lygos Mažosios taurės pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose šeimininkų teisėmis žaidę „Baltic Transline“ krepšininkai kovojo su „exPersvara“.

Jau rungtynių pradžioje greitomis atakomis bei taikliais tolimais metimais varžovus nustebinę „Baltic Transline“ krepšininkai šovė į priekį ir pirmavo 22:3. Ir toliau jiems puikiai krito bei po trijų paeiliui A. Keršio tolimų metimų „Baltic Transline“ jau buvo priekyje 34:7.

Antrąjį kėlinuką „Baltic Transline“ krepšininkai irgi pradėjo spurtuodami 10:0 ir dar labiau nutolo – 44:7. Visgi, nuo tada jų puolimas sustojo, kuo „exPersvara“ netruko pasinaudoti. Kėlinukas baigėsi tiksliu L. Puidoko tolimu metimu paskutinę ketvirčio sekundę, užfiksavusiu pirmosios rungtynių pusės rezultatą 51:24.

Trečiajame kėlinuke aikštelėje vyko apylygė kova, nei viena, nei kita ekipa ženkliau priartėti ar nutolti nesugebėjo, o po trijų ketvirčių vis dar solidžiai pirmavo „Baltic Transline“ – 69:39.

Niekuo jau nelėmusiame ketvirtajame kėlinuke „Baltic Transline“ vieną po kitos rengė rezultatyvias atakas, daugiausia iš po krepšio, ko pasekoje dar labiau įtvirtino savo persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 91:53 (34:7, 17:17, 18:15, 22:14). „Baltic Transline“ serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

M.Leščinskas („Baltic Transline“):

„buvom susikaupę, pasiruošę, susirinkę nemažai, žaidėjų daug ant keitimo turėjom, tai nemažai greitų atakų stengėmės daryti, varžovai pavargo, nespėjo gintis. Geras puolimas, gera gynyba, tai ir daug taškų.“

„Baltic Transline“ lengvai nugalėjo „exPersvarą“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Baltic Transline“ pusfinalį pradėjo nelengva pergale (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:52 val.)„Kauno rami & Gi-Gr“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 19:53 val.)„Baltic Transline“ įtikinamai įveikė „Randerį“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:07 val.)„Return“ atsirevanšavo „exPersvarai“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 18:29 val.)Rungtynių pabaigos dramoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ išlaikė pergalę prieš „exPersvarą“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:39 val.)„Sparta“ atsilaikė prieš L. Karaliaus vedamą „exPersvarą“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)„Grande“ be vargo įevikė „exPersvarą“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Baltic Transline“ tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:51 val.)„Baltic Transline“ įveikė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)