Brentex Trailer & Partner vs Modesta (94:30)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30)

2017 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 751

Lapkričio 23d., Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, C pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Brentex Trailer & Partner“ ir svečių – „Modesta“.

Pirmasis rungtynių kėlinys jau parodė kas yra šių rungtynių favoritai, šeimininkai jau nuo pat pirmųjų minučių dėjo visas pastangas į gynybą, per pirmąjį rungtynių kėlinį leisdami varžovams įmesti tik 6 taškus – (26:6). Antrame ketvirtyje svečiai įmetė porą tritaškių metimų, bet ties tuom ir viskas sustojo, „Brentex Trailer & Partner“ ir toliau užtikrintai puolė bei gerai gynė savo aikštės pusę. Po pirmųjų dviejų kėlinių – (53:14).

Antroje rungtynių pusėje šiek tiek suprastėjo šeimininkų puolimas, tačiau dėl to niekas nepakito, svečiams ir toliau niekaip nepavyko pralaužti „Brentex Trailer & Partner“ krepšininkų gynybos. Galutinis rungtynių rezultatas – 94:30 (26:6, 27:8, 14:8, 27:8).

Po rungtynių „Brentex Trailer & Partner“ komandos treneris Šarūnas Mickus:

Šiai dienai varžovai tiesiog buvo silpnesni, puikiai gynėmis, tiek asmeniškai, tiek zona.

„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Brentex Trailer & Partner“ savo gynybos gniaužtuose uždarė „Best 4 You“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:34 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Brentex Trailer & Partner“ be vargo įveikė penkiese susirinkusius „Celsis“ žaidėjus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Brentex Trailer & Partner“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Vilmistos“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)Atkakliose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Kesko Senukai“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:03 val.),,Brentex Trailer & Partner" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Enerstena' (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)