Brentex Trailer & Partner vs Vilmista (67:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61)

2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 22:15 val., peržiūros: 653

Kovo 22d., ketvirtadienį, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Atkrintamosios, Aštuntfinalio, Pirmosios serijos rungtynės tarp: šeimininkų – „Brentex Trailer & Partner“ ir svečių – „Vilmista“.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, abi komandos keitėsi pirmaujančios ekipos vaidmeniu, tačiau 8:2 atkarpa pirmojo kėlinio pabaigoje leido šeimininkams užbaigti ketvirtį 5 taškų pranašumu – 17:12.

Antrame kėlinyje „Brentex Trailer & Partner“ neleido varžovams per daug priartėti ir stengėsi išlaikyti turimą pranašumą – 30:26.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo gyvesniu abiejų komandu puolimu, „Vilmista“ pasivijo varžovus, o praėjus daugiau kaip 5 trečiojo kėlinio minutėm persverė rezultatą savo naudai. Svečiams savo pranašumo ilgai išlaikyti nepavyko ir po trečiojo kėlinio vis dar pirmavo „Brentex Trailer & Partner“ – 54:50.

Ketvirtame kėlinyje „Vilmista“ krepšininkams sunkiai sekėsi puolimas, o šeimininkai sugebėjo išlaikyti savo pranašumą ir iškovojo pirmąją serijos pergalę – 67:61 (17:12, 13:14, 24:24, 13:11).

„Brentex Trailer & Partner“ Komandos treneris: Šarūnas Mickus:

Sakyčiau, gal kelias svarbias atakas apsigynėme, o paskui pataikėm ir išlaikėm pranašumą.

„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.) „ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30) (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Brentex Trailer & Partner“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Vilmistos“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Brentex Trailer & Partner“ savo gynybos gniaužtuose uždarė „Best 4 You“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:34 val.)„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Plastena“ įveidama „Brentex Trailer & Partner“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)Gan nervingose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:45 val.)