Best 4 You vs Lemora (65:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Antroje aštunfinalio rungtynėse „Lemora“ antrą kartą įveikė „Best 4 You“ komandą

2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 20:40 val., peržiūros: 516

Kovo 25 dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurtės antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Best 4 You“ priemė svečius „Lemorą“. Pirmas aštunfinalio rungtynes buvo laimėję „Lemora“ ir serijoje iki dviejų pergalių pirmavo rezultatu 1:0.

Rungtynių pradžioje du tritaškius pataikė „Lemora“ (0:6), Netrukus tuo pačiu atsakė „Best 4 You“ (6:6). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus šeštai minutei komandas skyrė tik du taškai (10:12). Vėliau dešimt taškų be atsako pelnė „Best 4 You“ (20:12). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (22:14).

Antro kėlinio pirmas tris minutes be klaidų gynėsi „Best 4 You“, o patys pelnė šešis taškus be atsako (28:14). Vėliau dar penkis taškus be atsako pelnė „Best 4 You“ (33:14). Pirmus taškus „Lemora“ pelnė tik įpusėjus penktai minutei (33:17). Vėliau pamažu svečiai mažino šeimininkų pranašumą, o sužaidus septynias minutes komandas skyrė 13 taškų (36:23). Paskutinėmis kėlinio minutėmis šiek tiek geriau žaidė „Best 4 You“, kurie padidino varžovų persvarą iki 17 taškų (45:28).

Trečio kėlinio pradžioje geriau žaidė „Lemora“, kuri nuolat mažino varžovų persvarą. Jie laimėjo septynių minučių atkarpą rezultatu 0:11 (45:39). Prasidėjus aštuntai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Best 4 You“ (48:39). Vėliau dar septynis taškus be atsako pelnė „Lemora“ (48:46). Kėliniui baigiantis taiklus šeimininkų dvitaškisšiek tiek padidino „Best 4 You“ pranašumą (50:46).

Ketvirto kėlinio pirmas keturias minutes be klaidų gynėsi „Best 4 You“, o per tą laiką pelnė aštuonis taškus be atsako (58:46). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė „Lemora“ (58:49). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė 10 taškų (62:52). Vėliau dvylika taškų be atsako pelnė „Lemora“ (62:64). Įpusėjus devintai minutei taiklaus tritaškio pagalba persvarą susigrąžino „Best 4 You“ (65:64). Visgi kėlinio pabaigoje daug geriau žaidė „Lemora“, kuri įveikė varžovus rezultatu 65:70. „Lemora“ laimėjo seriją rezultatu 2:0 ir pateko į ketvirtfinalį.

“Lemoros“ treneris E.Kvilys paklaustas, kodėl antroje rungtynių pusėje komanda žaidė daug geriau nei pirmoje, atsakė: „Antroje rungtynių pusėje tieisog puolimas buvo geresnis, greitesnis, puikiai užpuolėme. Gynyboje žaidėme gerai, apsigynėme. Laukite mūsų varžovai ketvirtfinalyje.“

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:06 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Lemora“ pergalė (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:38 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:39 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)