SD Ranga vs Best 4 You (89:55)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“

2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 776

Antradienį, lapkričio 7 – ąją dieną, „Santaros“ gimnazijos sporto salėje įvyko KKL „Švyturys GO“, Įmonių lygos,“Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „SD Rangos“ ir svečių „Best 4 You“ komandos.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atvirą puolimu pagrįstą krepšinį. Šeimininkai taškus rinko sąlyginai lengvai, o svečius gelbėjo 5 tolimus metimus per kėlinuką M.Maslenikovas. Visą kėlinuką abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir tik pačioje kėlinio pabaigoje šeimininkai vėl išsiveržė į priekį – 23:21.

Antrajame kėlinuke pasirodė tikrasis komandų meistriškumo skirtumas. Puikiai žaidę „SD Rangos“ spurtavo ir po atkarpos 19:5 šeimininkai įgijo solidžią 16 taškų persvarą. Svečiai niekaip nerado būdų kaip pelnyti taškus, o ir jų praeito kėlinio didvyris įmetė tik vieną tolimą metimą. Likusį kėlinio laiką svečių deficitas tik augo – 53:29.

Trečiojo kėlinuko pradžioje abi komandos vėl žaidė apylygiai, o rezultatas kito nežymiai. Šiame ketvirtyje iš toli prabilo ir šeimininkai, kurie vienu metu turėjo ir 30-ies taškų pranašumą. Po trijų kėlinių „SD Ranga“ jau triuškino savo oponentus – 73:44

Ketvirtame kėlinyje „SD Ranga“ ir toliau rodė savo pranašumą aikštėje ir rezultatas vis didėjo svečių nenaudojai. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui „SD Ranga“ iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 89:55 (23:21, 30:8, 20:15, 16:11).

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„SD Ranga“ tris kėlinius vargo su „Lemora“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:16 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Brentex Trailer & Partner“ savo gynybos gniaužtuose uždarė „Best 4 You“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:34 val.)Sezono starte „SD Ranga“ nepasigailėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:09 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)„SD Ranga“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 20 d., antradienis, 20:37 val.)