DNC prekyba vs Šernai (99:79)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „DNC prekyba“ pergalę

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 22:32 val., peržiūros: 329

Vasario 10 dieną, 20:40 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „DNC prekyba“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai). Nors pirmoji rungtynių dalis buvo labai lygi ir atkakli, tačiau po ilgosios pertraukos „DNC prekyba“ varžovus palaužė tolimų metimų serijomis, pasiekė 20 taškų pranašumą ir užtikrintai laimėjo rungtynes, kurios baigėsi rezultatu 99:79 (25:22, 20:24, 28:18, 26:15).

Rungtynių pirmoje pusėje abi komanos žaidė labai lygiai, krepšininkai keitėsi tiksliomis atakomis, žaidimas buvo greitas ir paremtas kone vien puolimu. Gal net kiek daugiau laiko priekyje išliko „Šernai“, tačiau skirtumas lygiai taip pat greit išnykdavo ir viskas prasidėdavo iš naujo. Tad nieko keisto, jog ir ilgoji pertrauka prasidėjo esant vos minimaliam „Šernų“ pranašumui 45:46.

Po ilgosios pertraukos „DNC prekyba“ greitai priminė, jog tritaškiai metimai yra tai ką jie moka daryti geriausiai, užteko varžovams nors keletą kartų pramiegoti „DNC prekyba“ snaiperius, o šie tuoj pat susmeigė tolimus metimus. Skirtumas staigiai išaugo, bet „Šernai“ dabar jau patys strigo puldami ir pasivyti nutolusius varžovus darėsi vis sunkiau. Galiausiai „DNC prekyba“ pasiekė net ir 20 taškų pranašumą, o rungtynių likimas tapo aiškus. Per likusį laiką komandos tiesiog sutvarkė formalumus, o pergalė solidžiu pranašumu buvo „DNC prekyba“ komandos rankose 99:79.

Puikus pirmasis kėlinukas nulėmė „Šernų“ pergalę (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:05 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:55 val.)„DNC prekyba“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Šernai“ nutraukė šešių paeiliui „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalių seriją (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 17:14 val.)Tik po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC Prekybą“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 19:03 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)Po permainingos ir atkaklios kovos pergalę pasiekė „UNO“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Šernai“ puikiai pradėjo rungtynes, tačiau turėjo gerokai paprakaituoti dėl pergalės (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:45 val.)