DNC prekyba vs UNO (103:70)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ pasiekė triuškinamą pergalę

2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 22:22 val., peržiūros: 725

Lapkričio 25 dieną, 20:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „DNC prekyba“ (šeimininkai) ir „UNO“ (svečiai). Pirmus du kėlinukus svečiai visai sėkmingai priešinosi „DNC prekyba“ žaidėjams, tačiau po ilgosios pertraukos „DNC prekyba“ įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo susitikimą rezultatu 103:70 (24:14, 22:20, 29:15, 28:21).

Rungtynes labai galingai pradėjo „DNC prekyba“ ir staigiai nutolo rezultatu 9:0, tačiau nuo to momento išsijudino ir „UNO“ komandos puolimas, o skirtumas nustojo augęs. Abi komandos žaidė gana lygiai, bet čia patys „DNC prekybos“ žaidėjai nesugebėjo išnaudoti susikurtų progų, prametė daug laisvų tritaškių ir juos priekyje laikė tik susitikimo pradžioje susikurtas pranašumas. Iki pat ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko, o „DNC prekyba“ pirmavo rezultatu 46:34.

Antroje rungtynių dalyje „UNO“ labai greitai prarado koncentraciją gynyboje ir leido varžovams žaibiškai nutolti. Skirtumas greitai perkopė 20, 30 taškų ribas ir tapo aiškus, kad likęs laikas tebus formalumas. „DNC prekyba“ žaidėjai mėgavosi krepšiniu, dažnai metė neparuoštus ir skubotus metimus, bet tai galėjo sau leisti, nes jų persvara buvo jau triuškinama. Galiausiai šeimininkai perkopė ir simnolinę 100 taškų ribą, laimėdami rungtynes rezultatu 103:70.

„UNO“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:28 val.)„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)DNC prekyba išvargo pergalę prieš Šilainiai (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 23:35 val.)„DNC prekyba“ įveikė „Agentus“ ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 21:20 val.)„DNC prekyba“ puolimas nepaliko jokių šansų „LSMU“ krepšininkams (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:39 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)