Šernai vs Dumblas (53:49)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šernai“ puikiai pradėjo rungtynes, tačiau turėjo gerokai paprakaituoti dėl pergalės

2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 21:45 val., peržiūros: 580

Trečiadienį, gruodžio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Šernai“ bei svečių „Dumblas“. Aikštelės šeimininkai per pirmus du kėlinius susikrovė didžiulę persvarą, tačiau svečiai sugebėjo grįžti į rungtynes ir šiek tiek paspirgino užpakalius savo varžovams.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurių puolimas vyko gan sklandžiai, o gynyba buvo superinė. Sužaidus kiek daugiau nei pusę minutės, jie pirmavo rezultatu 10:0. Per likusį kėlinuko laiką jau abi komandos susidūrė su sunkumais puolime, tad skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:3. Antrojo ketvirčio pradžioje „Dumblo“ problemos ir toliau nesibaigė. Netrukus skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 18-os taškų. Per likusį kėlinuko laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:10.

Trečiojo ketvirčio pradžioje pagaliau „Dumblo“ ekipai atsirišo krepšys ir tuo pačiu prasidėjo problemos „Šernams“. Jų turėtas saugus pranašumas tiesiog tirpo akyse. Per likusį kėlinuko laiką aikštelės šeimininkai ir toliau nerado spragų varžovų gynyboje ir jų pranašumas sumenko iki vienženklio. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 40:32. Lemiamą ketvirtį gan slogiai pradėjo abi ekipos. Per keturias minutes, jos buvo pelniusios vos po du taškus. Vėliau kiek geresnę atkarpą sužaidė „Šernai“ ir netrukus susigrąžino dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką niekas nepasikeitė. Komandos ir toliau žaidė klampiai ir nerezultatyviai, tad aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti saugesnį pranašumą ir iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 53:49.

„Šilainiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Šernai“ nutraukė šešių paeiliui „Kauno savivaldybės & Policijos“ pergalių seriją (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo palaužė „Dumblą“ ir keliauja į pusfinalį (2019 balandžio 09 d., antradienis, 20:27 val.)Aštuntfinalį „Dumblas“ pradėjo užtikrinta pergale (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)„Agentus“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš „Dumblas“ (59:73) (2019 sausio 10 d., ketvirtadienis, 19:44 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „DNC prekyba“ pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)