Agentus vs DNC prekyba (82:71)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC Prekybą“

2018 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 19:03 val., peržiūros: 835

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Agentus“ ir svečių teisėmis atvykę „DNC Prekyba“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova tarp varžovų ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, „Agentus“ ketvirčio pabaigoje palaužė varžovų zoninę gynybą ir susikrovė 5 taškų pranašumą ( 22:17). Antrame kėlinyje „DNC Prekyba“ surengė spurtą 8:0 ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės „Agentus“ susitvarkė su gynyba bei puolimu, kur per likusį laiką susigrąžino persvarą – 41:33.

Po ilgosios pertraukos „Agentus“ toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ir komandas skyrė jau dviženklis taškų skirtumas ( 55:42). Kėlinuko pabaigoje „DNC Prekyba“ sustabdė varžovų puolimą, kur atotrūkį sumažino perpus ( 57:50). Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau laikė žaidimą ant tolimų metimų, o „DNC Prekyba“ buksavo gynyboje. „Agentus“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo sunkią pergalę , rezultatu – 82:71 (22:17, 19:16, 16:17, 25:21)

Tritaškiais varžovus žudę „Agentus“ lengvai įveikė „UNO“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:37 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:08 val.)Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse „Agentus“ įveikė „Siusk.lt“ (67:58) (2019 kovo 15 d., penktadienis, 21:05 val.)Permainingose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Uno“ (78:66) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:13 val.)Fantastiškai trečią kėlinuką sužaidusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „DNC prekybą“ (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:55 val.)„Siusk.lt“ po nelengvos kovos palaužė „Agentus“ penketuką (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „DNC prekyba“ pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Agentus“ lengvai įveikė minimaliai susirinkusius „Šilainius“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:15 val.)„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)