DNC prekyba vs Baltic Transline (141:59)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“

2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 21:55 val., peržiūros: 804

Antradienį, lapkričio 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko „DNC prekyba“ (3/1) ir svečių teisėmis atvykę „Baltic Transline“ (1/2) krepšininkai.

Rungtynes ekipos pradėjo be didesnės žvalgybos, o abi ekipos geriau puolė nei gynėsi. Įpusėjus ketvirčiui ekipos apsikeitė tiksliais tolimais metimais, po kurių rezultatas buvo lygus 13:13. Visgi, kėlinuko antroje pusėje A.Gedminas įsūdė tris, S.Skruodys – du tritaškius, po kurių „DNC prekyba“ nutolo 32:17.

Antrajame ketvirtyje ir toliau tolimų metimų dėka šeimininkai tolo nuo varžovų, o kėlinuko pabaigoje po pasipylusių „Baltic Transline“ klaidų, „DNC prekybos“ krepšininkai rengė vieną greitą ataką po kitos ir įpusėjus rungtynėms jau pirmavo 65:37.

Trečiajame kėlinuke S.Skruodys ir toliau negailestingai siuntė vieną tolimą metimą po kito ir sužaidus keturias minutes kėlinuke šeimininkai dar labiau atitrūko – 76:41. Per likusį laiką „Baltic Transline“ įmetė vos keturis taškus, o šeimininkai pirmavo 95:45.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau šeimininkai nemažino apsukų, metė vieną metimą po kito ir dar labiau įtvirtino savo persvarą. Galutinis susitikimo rezultatas 141:59 (32:17, 33:20, 30:8, 46:14).

„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Julijanava“ sezoną pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)Be keitimų žaidę „Baltic Transline“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agentus“ (61:60) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„DNC prekyba“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.),,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)„DNC prekyba“ iškovojo pergalę prieš nepilnai susirinkusius „LSMU“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)Su trigubu dubliu flirtavęs R. Trepočka atvedė „Šilainius“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ penketą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)