Šernai vs Šilainiai (69:81)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 04 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“

2019 vasario 05 d., Antradienis, 00:43 val., peržiūros: 641

Vėlų pirmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko „30+ lygos“ A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Šernai“ su svečiais „Šilainių“ komanda. Po ilgosios pertraukos kiek geriau sužaidę „Šilainiai“ įrodė savo pranašumą ir įsirašė pergalę.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo gan nerezultatyviai. Sužaidus 5 minutes po taiklaus A. Grigaliūno („Šernai“) tritaškio, šeimininkai pirmą kartą išsiveržė į priekį 6:5. Kėliniui artėjant į pabaigą svečiams pavyko vėl persverti rezultatą savo naudai. Tačiau 4 iš eilės taškai be atsako leido „Šernams“ pirmą kėlinį užbaigti pirmaujant 18:16.

Antrajame kėlinyje vyko nuožmi kova. Komandos keitėsi tiek rezultatyviomis atakomis, tiek klaidomis, tad nei vienai komandai nepavyko pabėgti į priekį. Kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė „Šilainiai“, kurie vedami V. Bunikio laimėjo atkarpą 10:3 bei ilgąją pertrauką pasitiko jau pirmaudami – 33:37.

Po ilgosios pertraukos ir toliau iniciatyvą savo rankose laikė „Šilainiai“. Po dviejų iš eilės taiklių tritaškių svečiai susikrovė 8 taškų persvarą – 41:49. Likus 4 minutėms po taiklaus svečių žaidėjo R. Stirbio tritaškio komandas pirmą kart skyrė dviženklis skirtumas 46:56. Kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaista atkarpa leido „Šernams“ sumažinti atsilikimą. Prieš lemiamą ketvirtį – 53:58.

Paskutinysis kėlinys neapsiėjo be didesnių emocijų. Kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo V.Kapočius („Šilainiai“). Netrukus svečiai susikrovė 10 taškų persvarą. Likus kiek daugiau nei pusantros minutės šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų. Tačiau emocijos, virtusios techninėmis pražangomis, neleido „Šernams“ užsikabinti už šių rungtynių. Galutinis rezultatas – 69:81.

V. Kapočiaus („Šilainiai“) komentaras po pergalingų rungtynių:

„Mūsų susirinko šiandien mažiau, kaip visuomet. Tai buvom susikaupę, žaidėm iki galo ir šaltesnius nervus parodėm šiek tiek.“

„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 19:07 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Agentus“ įveikė „Šernus“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:08 val.)„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ susitvarkė su „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:34 val.)„Julijanava“ komandai nepavyko pasipriešinti „Šernai“ komandai (2018 lapkričio 24 d., šeštadienis, 22:41 val.)Po permainingos ir atkaklios kovos pergalę pasiekė „UNO“ (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:31 val.)Su trigubu dubliu flirtavęs R. Trepočka atvedė „Šilainius“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ penketą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:24 val.)„Šilainiai“ neleido „Sporto manijai“ iškovoti pirmosios pergalės 30+ lygoje (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:45 val.)