ASU dubleriai vs BC „Straight“ (75:91)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Antroje rungtynių pusėje perėmę iniciatyvą BC „Straight“ krepšininkai nugalėjo „ASU dublerius“

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 22:49 val., peržiūros: 658

Vasario 4 dieną, sekmadienį, A. Stulginskio universiteto sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“, C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės G pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „ASU dublerių“ (2/12) ekipa susitiko su svečiais BC „Straight“ (10/5).

Rungtynių pradžioje E. Žirlio ir M. Petokaičio tritaškiai leido „ASU dubleriams“ pirmauti 16:10. Ir toliau aukštą tempą rungtynėse palaikę aikštelės šeimininkai po dar vieno E. Žirlio bei A. Bulio tritaškių dar labiau nutolo – 26:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje „ASU dubleriai“ vis dar palaikė dviženklią persvarą savo naudai – 38:28. Bet tada E.Rinkevičius pelnė penkis taškus paeiliui, kurie leido BC „Straight“ spurtuoti ir įpusėjus rungtynėms atsilikinėti vos dviems taškais – 45:43.

Trečiajame kėlinuke visišką rungtynių kontrolę savo rankose turėjo svečiai, kurie po M. Vitkausko tolimų šūvių jau pirmavo 55:67. „ASU dubleriams“ iki kėlinuko pabaigos pavyko šiek tiek priartėti – 64:73.

Ketvirtajame kėlinuke BC „Straight“ ekipa nepaleido rungtynių kontrolės iš savo rankų ir įtikinamai sužaidę antrąją rungtynių pusę iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 75:91 (26:17, 19:26, 19:30, 11:18).

E.Rinkevičius (BC „Straight“) apie tai, kas leido perlaužti rungtynes:

„patirtis labiausiai. Prieš zoną visai neblogai judėjom, tačiau pirmoje rungtynių pusėje gal neišėjo pataikyti tiek metimų, kiek norėjome, paskui antroje dalyje viskas dėliojosi į savo vietas. Daug klaidų labai, galėjom didesnę persvarą padaryti, bet patys be galo daug klystam. Greičiausiai dėl to paskutiniu metu pralošėm kelias tokias lygias varžybas – dėl elementariausių klaidų ir nesusišnekėjimo.“

Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)Emocijų kupinose rungtynėse BC „Straight“ pergalė po pratęsimo prieš „Elektromontuotojas“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Straight“ (75:65) (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 23:47 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Laipsniai“ lengvokai įveikė „ASU dublerius“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)Dienos rungtynėse sunki „MRU VSF“ pergalė prieš BC „Straight“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„BC „Straight“ „C“ lygos pirmenybėse įveikė „ASU dubleriai“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.)