BC „Straight“ vs Elektromontuotojas (80:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Emocijų kupinose rungtynėse BC „Straight“ pergalė po pratęsimo prieš „Elektromontuotojas“

2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 623

Trečiadienio vakarą Kauno TPMC didžiojoje salėje vyko C lygos Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę BC „​Straight“​ su „Elektromontuotojas“ (svečiai). Trilerį su papildomomis penkiomis minutėmis laimėjo aikštės šeimininkai.

​Pirmasis rungtynių kėlinys vyko ypač nerezultatyviai. Sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes po V. Šukio taiklaus tritaškio svečiai pagaliau pelnė pirmuosius taškus bei taip nurėžė per pusę turėtą trapią šeimininkų pervarą (6:3). Kėlinio pabaigoje taiklus E. Rinkevičiaus dvitaškis sumažino BC „Straight“​ deficitą iki minimalaus. Po kėlinio rezultatas – 8:9 „​Elektromontuotojas“​ komandos naudai.

​Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 9:1 iš kurio net 6 taškus pelnė A.Gilius. Tačiau šeimininkai nesustojo ir palaipsniui mažino savo atsilikimą. Kėlinio pabaigoje po taiklaus L. Garnelio (BC „Straight“) dvitaškio rezultatas tapo lygus. Taiklūs M. Nenartavičiaus baudos metimai bei dvitaškis prieš ilgają pertrauką leido „Elektromontuotojams“ išsiveržti į priekį 25:29.

​Po ilgosios pertraukos svečiai perėmė iniciatyvą. Trečiojo kėlinio viduryje sužaidę atkarpą 11:3 jie įgijo 9 taškų persvarą (35:44). Užtikrintai atakavę bei išlaikę persvarą savo rankose svečiai kėlinį užbaigė pirmaudami 10-čia taškų – 39:49.

​Paskutinysis ketvirtis buvo kaip išsigelbėjimas šeimininkams. BC „​Straight“​ stojo į lemiamą kovą bei sugebėjo perlaužti rungtynių eigą savo naudai. Aikštės šeimininkų spaudimas išmušė iš vėžių „​Elektomontuotojas“​ komandą. Pasipylė klaidos bei užaugo sparnai BC „​Straight“​ komandai. Jie sugebėjo sumažinti atsilikimą bei išplėšti pratęsimą. Pabaigoje puikiai sužaidė šeimininkų žaidžiantysis treneris E.Rinkevičius, kuris įmetė labai svarbų tritaškį bei nesudrebėjusia ranka prie baudos metimų linijos išlygino rungtynių rezultatą. Ketvirtojo rungtynių kėlinio svečių žaidimą iliustravo A. Mažinto techninė pražanga jau ištiksėjus paskutiniosioms sekundėms. Po ketvirčio – 68:68.

​Papildomos penkios minutės jau priklausė šeimininkams. BC „Straight“​ juto, kad gali išplėšti pergalę. Nors sužaidus 2 minutes svečiai išsiveržė į priekį 70:72, tačiau svarbiausiu rungtynių metu spurtavę šeimininkai 8:0 neleido „Elektromontuotojų“ komandai pagalvoti apie pergalę. Su ta pačia energija kaip ketvirtojo kėlinio metu žaidę šeimininkai sugebėjo patiesti svečius. Galutinis rungtynių rezultatas 80:76.

E. Rinkevičiaus (BC „Straight“​) komentaras po sunkios pergalės:
„​Pergalę turbūt lėmė didesnis noras laimėti. Pabaigoje protingiau sužaidėme prieš zoninę gynybą. Prieš šiuos varžovus visuomet sunku žaisti. Tiesą pasakius, mes labai retai prieš juos laimim, nes jie turi labai stiprią priekinę liniją.“

Nerezultatyviame atkrintamųjų starte BC „Straight“ pergalė prieš „Ryterna Group“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:17 val.)Dienos rungtynėse BC „Straight“ suklupo prieš „Kauno Rami & Gi-Gr“ (72:85) (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Smėliavimas24.lt“ iškovojo triuškiančią pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:54 val.)Antroje rungtynių pusėje perėmę iniciatyvą BC „Straight“ krepšininkai nugalėjo „ASU dublerius“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)Atkakliame aštunfinalio mūšyje „Smeliavimas24.lt“ palaužė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:46 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)BC „Straight“ ketvirtajame kėlinuke įrodė pranašumą prieš „ASU dubleriai“ (79:68) (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:24 val.)BC „Straight“ palaužė ilgą laiką pirmavusius „Laipsnius“ (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Kauno Rami“ po nervingos kovos palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)