SK „Neveronys“ vs Akademija (68:56)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkaklioje dvikoje SK „Neveronys“ atsirevanšavo „Akademijai“

2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 23:03 val., peržiūros: 1643

Vasario 15 -ą, trečiadienį, įvyko „ALT reklama“ B lygos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų SK „Neveronys“ bei svečių statusą turėjusių „Akademija“ komandų. Daug emocijų pareikalavusioje permainingoje kovoje, SK „Neveronys“ laimėjo dvikovą rezultatu 68:56 (21:19, 14:22, 23:9, 10:6) bei įgijo tarpusavio pranašumą, nes pirmąją dvikovą buvo pralaimėję keturiais taškais (73:77).

Rungtynių startas geriau susiklostė svečių ekipai, kuri po trijų minučių žaidimo įsiveržė į priekį septyniais taškais bei taip privertė SK „Neveronys“ komandą prašyti minutės pertraukėlės (4:11). Po minutės pertraukėlės šeimininkų žaidimas iškart atsigavo ir neprabėgus nei porai minučių, rezultatas tarp komandų tapo lygus (11:11). Pirmajam kėliniui perkopus į antrąją dalį, SK „Neveronys“ buvo įgiję jau net ir šešių taškų pranašumą, tačiau svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą bei kėlinį užbaigti labai gražiu N. Aleknavičiaus perdavimu per visą aikštę ir V. Bunikio dvitaškiu metimu paskutinę kėlinio sekundę – 21:19.

Antrajame kėlinyje „Akademija“ komandai visiškai nesisekė puolime, o SK „Neveronys“, nors ir po truputį, tačiau užtikrintai krovėsi pranašumą. Įpusėjus kėliniui jis pasiekė nėt devynis taškus (30:21), bet tuomet komandos puolimą pažadino tolimi L. Šaulevičiaus šūviai – iš viso per šį kėlinį gynėjas įmetė trys tolimus metimus, o prie jo puikiai prisijungus ir komandos draugams, svečių puolimas tapo sunkiai sustabdomas ko pasekoje, SK „Neveronys“ krito į gilią duobę bei penkių minučių atkarpą pralaimėjo net 5-20. Po dviejų kėlinių, šešių taškų „Akademija“ ekipos pranašumas – 35:41.

Trečiajį kėlinį atidarė A. Juozapaičio dvitaškis metimas, o „Akademija“ įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau E. Jurgaičio prasiveržimu dėka, SK „Neveronys“ ir toliau alsavo varžovams į nugarą. Įpusėjus kėliniui, svečiai dar turėjo dviejų taškų persvarą (45:47), tačiau tuomet krito į labai gilią duobę bei kėlinį užbaigė pralaimėdami 13-3. Taigi, po trijų kėlinių, skaičiai švieslentėje jau rodė SK „Neveronys“ aštuonių taškų pranašumą – 58:50.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo keturiais „Akademija“ ekipos taškais ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iškart per puse (58:54). Likus žaisti keturias minutes, komanda skyrė šeši taškai (62:56), bet svečių komandos žaidimas puolime akivaizdžiai nefunkcionavo, kamuolys tarp komandos draugų „vaikščiojo“ itin sunkiai, o pavieniai bandymai pelnyti taškus baigdavosi nesėkmingai, tad šeimininkai likus žaisti trys minutes iki rungtynių pabaigos, tuo galiausiai pasinaudojo – pirmą kartą šiose rungtynėse skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio (66:56). Per likusias trys minutes komandos tik keitėsi netaikliais metimais bei klaidomis, tad du J. Ališausko baudos metimai paskutinę minutę buvo galutiniai šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 68:56 rodė, jog šiandieną pergale džiaugtis gali SK „Neveronys“ ekipos žaidėjai.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas, SK „Neveronys“ ekipos puolėjas Evaldas Jurgaitis po pergalės teigė, kad iškovoti pergalė leido didesnis noras laimėti:

Na ką, labai norėjom revanšo, beveik visi susirinkom, labai saldi pergalė, grįžo Jašinskas, svarbus labai žaidėjas, padėjo labai po krepšiu, ir ką, labai džiaugiames, dabar svarbiausia nepralošti ir būti grupėje pirmiems.

Tuo tarpu „Akademija“ ekipos treneris Linas Juknys savo ekipos žaidėjų veiksmuose pasigedo agresyvesnio žaidimo bei didesnio noro laimėti:

Šiandien laimėjo stipresnė komanda, bet mes tikrai už juos nesam silpnesnė komanda, tiesiog šiandien priešininkai mus pranoko didesniu noro laimėti, agresyvumu ypač gynyboje, dėl kamuolių geresnė kova ir nepaisant tokio žaidimo mes turėjom visas galimybes laimėti, bet nepataikėm tuos metimus, kuriuos įprastai pataikome, tad šių visų (red. past. faktorių?) pasekoje, kad varžybas pralaimėjom, komandai reikia sukrėtimo truputį, pabusti iš letargo miego ir nu ką, gavosi taip, kad eilinį kartą bandom kilti prasileidę smūgį. Pakilsim.

SK „Neveronys“: Evaldas Jurgaitis – 22 tšk. (9 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Aurimas Švelnys – 11 tšk., Giedrius Bartkus – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Akademija“: Nerijus Aleknavičius – 15 tšk., Lukas Šaulevičius – 14 tšk., Aurimas Juozapaitis – 11 tšk.

SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)Bedantį puolimą demonstravęs BC „Gazuotas pienas“ neprilygo „Akademijai“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:52 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Akademija“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 19:57 val.)Nuo rungtynių pradžios spurtavę SK „Neveronys“ nugalėjo „Ice“ ekipą. (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 23:37 val.)SK „Neveronys“ pasiekė solidų revanšą bei išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:28 val.)Vos šešiese žaidę SK „Neveronių“ žaidėjai įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 00:05 val.)