Legionas vs KMAIK (91:48)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 06 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Legionas“ lengvai žengė į C lygos pusfinalį

2017 balandžio 06 d., Ketvirtadienis, 22:29 val., peržiūros: 1678

Ketvirtadienį, balandžio 6 -ąją dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno „Švyturio“ krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Legiono“ ir svečių teisėmis žaidę „KMAIK“ krepšininkai. Pirmasis šių ekipų susidūrimas baigėsi „Legiono“ pergale 82:64.

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Legionas“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po taiklių J. Snudaičio baudos metimų kėlinuko viduryje pirmavo 15:6. Visgi, kėlinuko pabaigoje „KMAIK“ šiek tiek aplygino žaidimą ir po taiklaus P. Zagursko metimo iš po krepšio paskutinę ketvirčio sekundę priartėjo iki 21:16.

Antrasis kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai. Abi ekipos per aštuonias kėlinuko minutes pelnė vos po kelis taškus ir šeimininkų persvara buvo 25:18. Kėlinuko pabaigoje abi ekipos visgi sugebėjo pataikyti po kelis metimus ir įpusėjus susitikimui „Legionas“ buvo priekyje 29:22.

Trečiajame kėlinuke „Legionas“ labai greitai įgijo dviženklį pranašumą ir po G. Norvilo dvitaškio ketvirčio viduryje pirmavo 41:27. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai surengė dar vieną mažą spurtą ir pasibaigus trečiajam kėlinukui pirmavo 49:32.

Ketvirtajame kėlinuke įsisiautėjo „Legiono“ ekipos puolimas. Per šį ketvirtį jie sumetė net 42 taškus, o „KMAIK“ gretose tik I.Šturma individualiomis pastangomis dar bandė kažką priešpastatyti prieš galingą šeimininkų atakų bangą. Pakiliai užbaigę rungtynes „Legiono“ krepšininkai jau gali ruoštis C lygos finalo ketverto varžyboms. Galutinis šių rungtynių rezultatas 91:48 (21:16, 8:6, 20:10, 42:16).

Legionas: Jonas Snudaitis – 20 tšk., Ramūnas Švagždys – 17 tšk., Šarūnas Krilavičius – 14 tšk. (15 atk. kam.), Lukas Šimkus – 11 tšk., Vytautas Tirva – 10 tšk. (12 atk. kam., 8 rezult. perd.)

KMAIK: Imantas Šturma – 25 tšk., Eimantas Keleris – 7 tšk., Jonas Navackas – 7 tšk.

„Legionas“ išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:53 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Legionas“ pergale pradėjo „C“ lygos ketvirtfinalį ‒ įveikta „KMAIK“ komanda (2017 balandžio 04 d., antradienis, 23:25 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“ (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Legionas“ neturėjo didelio vargo su „Hermio“ šešetu (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:37 val.)