Legionas vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (71:60)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 24 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Legionas“ išlygino serijos rezultatą

2017 balandžio 24 d., Pirmadienis, 23:43 val., peržiūros: 1593

Pirmadienį, balandžio 24 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių antrosios pusfinalio rungtynės, tarp vietos „Legiono“ ir svečių Birštono SC – „Olimpo“ ekipų. Žymiai geriau startavę svečiai vėliau sustojo, kuo pasinaudojęs „Legionas“ perėmė iniciatyvą bei šventė pergalę rezultatu 71:60 (16:17, 15:8, 22:24, 18:11).

Susitikimo pradžioje priešininkus savo gynybos gniaužtuose uždarę birštoniečiai įgijo dviženklį atotrūkį, tačiau nuo pirmojo kėlinuko vidurio užstrigęs svečių puolimas leido „Legionui“ spurtuoti bei iki kėlinio pabaigos sumažinti deficitą iki minimumo. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau demonstravę sėkmingą puolimą aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau Birštono SC – „Olimpas“ dar bandė susigrąžinti iniciatyvą, bet pataikymą pagerinę aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo šešių taškų atotrūkį. 31:25.

Po ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi apylygiai ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų praktiškai nekito. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę svečių krepšininkai sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidęs „Legionas“ įgijo jau šešiolikos taškų persvarą, kurį varžovams buvo jau neįkandama, ko pasekoje pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai. 71:60.

Po šios „Legiono“ pergalės serijos rezultatas iki dviejų laimėjimų tapo lygus – 1:1.

„Legionas“ lengvai žengė į C lygos pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Legionas“ neturėjo didelio vargo su „Hermio“ šešetu (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Nebajeris“ iškovojo sunkią pergalę (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Legionas“ neatsilaikė prieš „Huawei“ puolimą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Banga“ nušlavė dar vieną varžovą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:21 val.)