Hermis vs Legionas (56:92)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Legionas“ neturėjo didelio vargo su „Hermio“ šešetu

2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 22:37 val., peržiūros: 1761

Pirmadienį, gruodžio 5 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „TopSport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Hermio“ ir svečių „Legiono“ komandos. Rungtynes geriau pradėjo svečiai pelnydami 5 taškus paeiliui, bet netrukus savo taškų sąskaitą atidarė ir šeimininkų ekipa. Geresnę atkarpą puolime sužaidę „Hermio“ krepšininkai sumažino varžovų persvarą iki minimumo – 9:10. Tada šeimininkų puolimas sustojo, o „Legiono“ krepšininkai laimėjo atkarpą 0:12 ir susikrovė divženklę persvarą (9:22), kuri po pirmojo kėlinuko buvo jau 17 taškų – 13:30.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių 4 iš eilės pelnytais taškais, tačiau po to ir šeimininkams „atsirišo“ krepšys. Tris minutes taškų trukusį taškų badą nutraukė R.Petrauskas pataikydamas iš toli, netrukus tritaškį pridėjo ir A.Surgautas ir „Hermio“ deficitas buvo jau tik 11 taškų (27:38). Paskutines dvi kėlinio minutes svečiai nepraleido nei taško, o patys pelnė 4 ir po dviejų kėlinių turėjo saugią 15 taškų persvarą – 27:42.

Po ilgosios pertraukos „Legiono“ komanda vėl pradėjo demonstruoti uraganinį puolimą, bet ir varžovai puolime neatsiliko. Sužaidus daugiau nei pusę kėlinio komandas skyrė 18 taškų, o po minutės „Legionas“ pirmavo 20 taškų skirtumu – 36:56. Šešiese susirinkę „Hermio“ krepšininkai pradėjo stigti jėgų, o tuo pasinaudoję svečių krepšininkai pradėjo žaisti greitesnį krepšinį ir tai davė vaisių – po trijų kėlinių jie jau triuškino savo varžovus – 41:67.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas – sužaidus porą minučių komandas skyrė jau daugiau negu 30 taškų, o įpusėjus kėliniui „Legionas“ pirmavo rezultatu – 47:80. Per likusį laiką abi komandos dar apsikeitės rezultatyviomis atakomis, žaidimas tapo laisvesnis, abi komandos mažai dėmesio skyrė gynybai ir po truputį ėmė laukti rungtynių pabaigos. Nuaidėjus teisėjo švilpukui, skelbiančiam rungtynių pabaigą, pergalę rezultatu 56:92 šventė „Legiono“ krepšininkai.

Po rungtynių „Legiono“ puolėjas E.Krūminas džiaugėsi iškovota svarbia pergale turnyrinės lentelės atžvilgiu: „Šiandienos rungtynėse visai normaliai viską padarėm, ką turėjom – laimėti paskutines rungtynes. Buvo dar minimalus šansas, kad galbūt nukrisime turnyrinėje lentelėje, bet šiandien laimėjom ir išsaugojom bent antrą vietą grupėje.“

Hermis: Rimvydas Petrauskas – 15 tšk., Gintaras Žilinskas – 12 tšk., Aurelijus Surgautas – 10 tšk.

Legionas: Šarūnas Krilavičius – 24 tšk. (15 atk. kam.), Edgaras Krūminas – 21 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Peseckis – 15 tšk. (17 atk. kam., 5 rezult. perd.), Vytautas Tirva – 11 tšk. (13 atk. kam., 16 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Legionas“ neatsilaikė prieš „Huawei“ puolimą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)„Hermis“ be vargo sutriuškino „Compensos“ ekipą (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 16:21 val.)„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Legionas“ išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Garliava“ antrą kartą įveikė „Hermį“ ir žengė į aštunfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 22:40 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Hermio“ krepšininkus (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Baltic Transline“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Hermio“ ekipos (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 18:03 val.)