Remza & Langvila vs Ragai (61:100)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 04 d., Antradienis, 20:45 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Ragai“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Remzą & Langvilą“

2017 balandžio 04 d., Antradienis, 22:38 val., peržiūros: 899

Balandžio 4 dieną, 20:45 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Ragai“ (svečiai). Šiose rungtynėse intrigos nebuvo, dar pirmojo kėlinuko metu į priekį pabėgo ir dviženklį pranašumą pasiekė „Ragai“, o vėliau skirtumas tik augo. Kiek lygiau komandos sužaidė tik ketvirtojo kėlinuko metu, bet tuomet jau buvo viskas aišku ir likęs laikas greičiau tebuvo formalumas. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:100 (10:23, 16:27, 17:30, 18:20).

Nors pirmuosius taškus gana greitai surinko svečiai, bet „Remza & Langvila“ greitai atstatė lygybę ir kone pusę kėlinuko komandos rungtyniavo taškas į tašką. Vis tik dar pirmojo ketvirčio metu „Ragai“ pradėjo demonstruoti kur kas greitesnį žaidimą, labai sėkmingai periminėjo varžovų neatsargius perdavimus ir ėmė toli. Skirtumas nepastebimai pasiekė 10 taškų ribą, bet nesustojo augęs. Jau antrojo kėlinuko metu tapo aišku, kad šiandien intrigos nebus, svečiai tolo tokiu greičiu, kad dažnai pirmavo prieš varžovus net dvigubai, o prasidedant ilgajai pertraukai jų persvara siekė net 24 taškus 26:50.

Antroje rungtynių dalyje „Ragai“ dar labiau pabėgo. Skirtumas pasiekė ir 40 taškų ribą ir tik tuomet „Remza & Langvila“ galėjo lengviau atsikvėpti. Būtent toks ar panašus skirtumas išsilaikė iki pat susitikimo pabaigos. „Ragai“ pastebimai atsipalaidavo, nors ir surinko simbolinį 100-tąjį tašką, bet dabar ir gynyboje komanda leido varžovams rinkti taškus. Tačiau antra rungtynių pusė buvo greičiau tik formalumas, nes skirtumas tarp komandų visą laiką išliko milžiniškas. „Ragai“ sužaidė užtikrintai ir laimėjo rezultatu 61:100.

Remza & Langvila: Karolis Kvedaravičius – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Mingėla – 10 tšk. (8 rezult. perd.), Žilvinas Zakrasas – 9 tšk.

Ragai: Aivaras Liogė – 24 tšk. (11 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Mingaudas Giedraitis – 22 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 20 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Mindaugas Kazikaitis – 15 tšk. (10 atk. kam.), Kęstutis Ruočkus – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Tik po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė „Remza & Langvila“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:25 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti Remza & Langvila pranašumą (2017 balandžio 22 d., šeštadienis, 15:02 val.)Didžiąją rungytnių dalį pirmavę „Ragai“ patiesė „Artstone“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Remza & Langvila“ lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:56 val.)„Kauno technikos kolegija“ ketvirtajame kėlinyje nusileido „Ragų“ ekipai (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:10 val.)Visas rungtynes pirmavęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitvarkė su „Ragais“ (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:33 val.)Dviejų pratęsimų pareikalavusiame trileryje ‒ stebuklingas „Artstone“ išsigelbėjimas (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 00:43 val.)