Kauno technikos kolegija vs Ragai (57:69)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ ketvirtajame kėlinyje nusileido „Ragų“ ekipai

2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 835

Trečiadienį, balandžio 12 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 rungtynės tarp L pogrupio komandų – vietos „Kauno technikos kolegijos“ bei svečių „Ragų“. Didžiąją rungtynių dalį komandos žaidė apylygiai ir atkakliai. Pirmaujanti komanda keitėsi nemažai kartų iki kol išaušo ketvirtasis kėlinys. Kaip ir vakarykštėse rungtynėse, taip ir šiandien – vos penkiese susirinkę „KTK“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje vėl krito į duobę bei buvo priversti patirti dar vieną pralaimėjimą.

Pirmąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir netrukus įgijo penkių taškų atotrūkį. Vėliau aikštelės šeimininkai pradėjo po truputį artėti prie savo varžovų bei vienu metu buvo įgiję minimalų pranašumą. Visgi, tuomet „Ragų“ ekipa atsakė keliais taikliais išpuoliais paeiliui bei susigrąžino pranašumą į savo rankas, kurį ir išsaugojo iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:19. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet šešis taškus be atsako pelnė „KTK“ ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tada svečiai pelnė dvitaškį ir išlygino rezultatą, bet septynis taškus be atsako pelnė aikštelės šeimininkai ir įgijo jau kiek saugesnį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar pelnė kelis taškus, bet skirtumas tarp komandų nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 35:28.

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo „Ragų“ ekipa ir pelnė septynis taškus be atsako, kas leido jiems išlyginti rezultatą. Prabėgus trims minutėms, pirmuosius taškus šiame ketvirtyje pelnė ir „KTK“ ekipa. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais bei pirmaujančiųjų role. Tačiau kėlinio pabaigoje kiek tvirčiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir išlaikė trapų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:44. Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai susidūrė su ta pačia problema, kaip ir vakarykštėse rungtynėse. Lemiamo ketvirčio metu jie vėl sunkiai krapštė taškus bei prastai atrodė gynyboje. „Ragų“ ekipa persvėrė rezultatą savo naudai bei po truputį pradėjo didinti savo pranašumą. Svečiai laimėjo atkarpą 10:2 ir tokiu būdu įgijo dviženklį pranašumą, kurio jiems užteko iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 57:69.

„Kauno technikos kolegija“ pergalingai pradėjo Pavasario „Sportturas“ taurę 2017 (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 18:23 val.)„Remza & Langvila“ lemiamo ketvirčio metu įveikė savo varžovus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:56 val.)Didžiąją rungytnių dalį pirmavę „Ragai“ patiesė „Artstone“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:07 val.)Visas rungtynes pirmavęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitvarkė su „Ragais“ (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Ragai“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Remzą & Langvilą“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:38 val.)