KAUNO ŠVARA & KRG vs INREAL NT & INVALDA (72:64)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 28 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Po sunkios kovos, pergalę iškovojo "Kauno Švara - KRG"

2008 spalio 28 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 6214

Šį vakarą, "Švaros" sporto salėje susitiko dvi Įmonių lygoje besirungiančios komandos – "Kauno Švara – KRG", bei "Inreal – Invalda". Visas tungtynes šiek tiek dominavo salės šeimininkai. Paskutiniame kėlinuke svečiai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau kelios klaidos nulėmė žaidimo biagtį – šeimininkai nugalėjo rezutlatu 72:64.

Rungtynių pradžia buvo sunki tiek šeimininkams, tiek svečiams. Per pirmąsias 4 minutes jie tesugebėjo įmesti atitinkamai 3 ir 2 taškus. Vėliau žaidimas įsibėgėjo, komandos žaidė apylygiai, tad iki kėlinuko pabaigos didesniu skirtumu išsiveržti nesugebėjo nei viena – rezutlatas buvo 20:15 šeimininkų naudai.

Antrojo kėlinuko vaizdas buvo panašus į pirmojo. Komandos ir vėl žaidė panašiai, lyderis neaiškėjo. Visą kėlinuką, nors ir mažu tempu, bet mažinę rezultata svečiai likus paskutinėms sekundėms dar sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, tačiau per likusį laiką "Kauno Švara" jiems atsakė dviem taškais, ir išlygino rezultatą. Po dvieju kėlinių rezultatas buvo lygus – 35:35.

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos neatrodė rimtai nusiteikusios. Pirmąsias tris minutes laikas ėjo nesustodamas. Po šiokios tokios atkarpo (5:0)

"Kauno Švara" sugebėjo susigrąžinti 5 taškų pranašumą, tačiau išlaikyti jį jiems sunkiai sekėsi. Visą laika po truputį mažindami skirtumą likus kelioms minutėms svečiai jį ištirpdė iki minimumo, o tada spurtavo. Laimėta atkarpą 7:0 jiems suteikę 6 taškų pranašumą, kurį priešininkai dar spėjo sumažinti iki 4 taškų. Po trijų kėlinuku rezultatas buvo 49:53 svečių naudai.

Paskutiniame kėlinyje prie "Kauno Švaros" komandos prisijungė "šeštasis" žaidėjas. Pirmosiomis minutėmis laimėta atkarpa 8:0 sugrąžino persvarą į jų rankas. Nors svečiai dar buvo išlyginę, bei persvėrę jį į savo pusę, didesnė sėkmė lydėjo "Kauno Švaros" komandą. Jie dar kartą susikrovė 6 taškų pranašumą, kurį panaikinti svečiams pritrūko laiko. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:64 "Kauno Švaros – KRG " naudai.

Labiausiai prie pergalės "Kauno Švaros" komandai prisidėjo dvigubus dublius atlikę R.Motys (20 taškų, 12 atk. kamuolių), bei E.Paškauskas (18 taškų, 13 atk. kamuolių).

Svečių ekipoje išsiskyrė P.Daunoras (20 taškų, 5 perimti), bei A.Gasiūnas (11tšk, 11atk. kamuolių).

Po sunkios kovos pergalę iškovojo „Kauno Švara – KRG“ (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)"KK Policija" po sunkios kovos palaužė "Kauno Švara & KRG" komandą (2009 kovo 06 d., penktadienis, 22:57 val.)"Kamesta" išplėšė pergalę iš "Kauno Švaros & KRG" rankų (2008 spalio 21 d., antradienis, 23:13 val.)Po permainingos dvikovos "Sanistal" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 20:46 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas " įveikė "Kauno Švara & KRG" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:16 val.)Po atkaklios kovos „TEO LT“ pergalė (2009 sausio 20 d., antradienis, 00:26 val.)Nerezultatyvioje kovoje pranašesni buvo "Inreal & Invalda" (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 21:17 val.)Rami "Kauno švaros & KRG" pergalė (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:44 val.)Puskarininkiai įrodė savo pranašumą ir įveikė savo varžovus (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 20:25 val.)"YIT Kausta" iškovojo svarbią pergalę (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)