KAUNO ŠVARA & KRG vs GB UNITED (62:60)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Po sunkios kovos pergalę iškovojo „Kauno Švara – KRG“

2008 gruodžio 09 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 5426
Šiandien, „Švaros“ sporto salėje susitiko „Įminių“ lygoje žaidžiančios „Kauno Švara – KRG“(šeimininkai), bei „GB United“. Permainingoje kovoje nei vieną sekundę lyderis nebuvo nuspėjamas. Tai viena, tai kita komanda išsiverždavo į priekį, tačiau sėkmė šį kartą plačiau nusišypsojo šeimininkams – jie nugalėjo rezultatu 62:60.

Pirmojo kėlinio pradžioje aktyvesni buvo „GB United“ žaidėjai. Laimėję pirmąją atkarpą 6:2 jie įgijo šiokį tokį pranašumą. Šį kėlinuką butų galima pavadinti „draugišku“ – per jį abi komandos tepadarė vieną pražangą. Šiek tiek didesnis svečių taiklumas suteikė galimybė jiems laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu 14:20.

Pirmoje antrojo kėlinio atakoje svečiai iškart „įsūdė“ varžovams tritaškį metimą, taip dar padidindami savo persvarą, tačiau nepasimetę šeimininkai susigriebė, ir laimėję atkarpą 7:0 sumažino skirtumą iki 2 taškų. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė dešimčia taškų, ir kėlinį užbaigė rezultatu 31:33, vis dar svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos grįžus komandoms, žaidimo iniciatyvą į rankas perėmė šeimininkai. Laimėję pirmąją atkarpą 8:0 jie įgijo 5 tarkš persvarą tačiau tada sekė šiek tiek sėkmingesnis svečių žaidimas, tad jiems iki kėlinuko galo pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų – 48:46.

Paskutiniame kėlinuke užvirė žaidimas. Tiek viena tiek kita komanda norėjo pergalės, tačiau laimėtojas galėjo būti tik vienas. Pirmomis minutėmis išlyginė skirtumą, svečiai stengėsi nebeatsilikti – žaidimas vyko taškas į tašką, tad intriga vis didėjo. Esant rezultatui 55:55, svečiams pavyko išprovokuoti pražangą, kuri E. Vaičiulį nusiuntė mesti 2 baudos metimus. Abu metimus realizavus, svečiai išsiveržė į priekį, tačiau po to laimė švystelėjo šeimininkams – jie sumetė 7 „sausus“ taškus, taip nebepalikdami vilčių „GB United“ ekipai. Rungtynės baigėsi rezultatu 62:60, laimėtojais tapo „Kauno Švara – KRG“

Naudingiausiu rungtynėse tapo G.Kazlauskas ( GB United ) – jo sąskaitoje 21 taškas, 7 atk, kamuoliai, bei 23 naudingumo balai.
Po sunkios kovos, pergalę iškovojo "Kauno Švara - KRG" (2008 spalio 28 d., antradienis, 22:24 val.)"KK Policija" po sunkios kovos palaužė "Kauno Švara & KRG" komandą (2009 kovo 06 d., penktadienis, 22:57 val.)"Kamesta" išplėšė pergalę iš "Kauno Švaros & KRG" rankų (2008 spalio 21 d., antradienis, 23:13 val.)Po atkaklios kovos „TEO LT“ pergalė (2009 sausio 20 d., antradienis, 00:26 val.)Pergalę minimalia persvara iškovojo "Kamesta" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 14:24 val.)Po įtemptos kovos "Inreal NT & Invalda" įveikė "GB United" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:44 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas " įveikė "Kauno Švara & KRG" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:16 val.)"GB United" iškovojo sunkią pergalę (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 23:53 val.)"GB United" iškovojo nesunkią pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)Puskarininkiai įrodė savo pranašumą ir įveikė savo varžovus (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 20:25 val.)