TEO LT vs KAUNO ŠVARA & KRG (79:70)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 19 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

Po atkaklios kovos „TEO LT“ pergalė

2009 sausio 20 d., Antradienis, 00:26 val., peržiūros: 5335

Šiandien (01.20) Atžalyno mokyklos sporto salėje vyko Įmonių lygos rungtynės tarp „TEO LT“ (šeimininkai) ir „Kauno švaros&KRG“ komandų. Ilgą laiką pirmavo tai viena tai kita komanda, tačiau rungtynių pabaigoje „TEO LT“ įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu 79-70.

Pirmasis kėlinys prasidėjo keliais taikliais šeimininkų komandos tritaškiais, tačiau „Kauno švara & KRG“ reultatą persvėrė savo naudai po taiklaus M. Brusoko dvitaškio. Nei viena nei kita komanda nesugebėjo atitolti nuo savo varžovų ir įgyti solidesnę persvarą. Kėlinys baigėsi neženkliu svečių komandos pranašumu 18-20.

Antrąjame kėlinyje situacija nepasikeitė. Abi komandos kovojo kaip lygi su lygia. Abiejų komandų žaidėjai nedaug klydo, žaidė gerai apgalvotą, neskubotą krepšinį. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant lygiam 38-38.

Po ilgosios pertraukos buvo netikėtas „Kauno švaros & KRG“ spurtas, po kurio svečiai įsiveržė į priekį 38-46. Tačiau sėkmingą atkarpą aikštelės šeimininkų gretose sužaidė M.Markevičius ir atstatė beveik pusiausvyrą Svečiai ir vėl pabėgo į priekį, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje tas pats M.Markevičius pelnydamas 5 taškus be atsako skirtumą sumažino iki dviejų taškų. Kėlinys baigėsi rezultatu 56-58.

Ketvirtąjame kėlinyje abi komandos ir vėl atrodė apylygiai, kol likus žaisti trims minutėm iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos keturiais taikliais tritaškiais metimais iš eilės šeimininkai labai stipriai pagerino savo situaciją ir galimybes laimėti rungtynes. Skirtumas išaugo net iki 11. Tik pačioje rungtynių pabaigoje M.Senkus dar rezultatą sušvelnino iki 9 taikliais baudų metimais. Rungtynes laimėjo „TEO LT“ rezultatu 79-70.

Po atkaklios kovos "Teo" pergalė (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:26 val.)Sunki „TEO LT“ pergalė (2009 kovo 13 d., penktadienis, 23:11 val.)Įtikinama "TEO LT" pergalė (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 00:37 val.)Kauno "Švara" po atkaklios kovos įveikė "Sanistal" (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:56 val.)"YIT Kausta" iškovojo svarbią pergalę (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Po sunkios kovos, pergalę iškovojo "Kauno Švara - KRG" (2008 spalio 28 d., antradienis, 22:24 val.)Rami "Kauno švaros & KRG" pergalė (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:44 val.)"Teo LT" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 20:52 val.)Po sunkios kovos pergalę iškovojo „Kauno Švara – KRG“ (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)Minimali "Ekodoros & MC Trans" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 21:59 val.)