SANISTAL vs INREAL NT & INVALDA (64:52)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 28 d., Penktadienis, 17:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Po permainingos dvikovos "Sanistal" iškovojo pergalę

2008 lapkričio 28 d., Penktadienis, 20:46 val., peržiūros: 5258

Šiadien J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko dvi "Įmonių" lygos ekipos "Sanistal" (šeimininkai) ir "Inreal & Invalda" (svečiai). Visas varžybas vyko kova taškas į tašką. Nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti. Sėkmingiau sužaidę ketvirto kėlinio antrąją pusę pergalę rezultatu 64:52 iškovojo "Sanistal" ekipa.

Pirmąjį ketvirtį abi ekipos žaidė panašaus stiliaus krepšinį. Lėtas ir pozicinis žaidimas labiau sekėsi šeimininkų ekipai, kuri po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalią persvarą 12:11.

Antrame ketvirtyje aikštėje vaizdas nepasikeitė ryškiai. Ir toliau ekipos žaidė apylygį žaidimą. Sėkmingiau atakuodami iš vidutinio nuotolio "Sanistal" žaidėjai savo persvarą prieš ilgąją pertrauką padidino iki 4 taškų. Rezultatas po dviejų kėlinukų buvo 26:22 (14:11).

Trečiojo ketvirčio viduryje šeimininkams pavyko atitolti iki 8 taškų (38:30). Tačiau šią persvarą išlaikė labai trumpai. Keletas klaidų puolime ir sukurtos progos varžovams greitoms atakoms persvarą ištipdė iki dviejų taškų. Iki kėlinuko pabaigos svečiams šiek tiek atsipalaidavus jų priešininkai atstatė beveik visą turėtą pranašumą 47:42 (21:20).

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo greita šeimininku ataka. Netrukus svečiai į šią ataką atsakė dviem tolimais metimais ir jau alsavo varžovams į nugaras (49:48). Tačiau tai buvo paskutinis bandymas išlyginti ir persverti rezultatą. Kėlinuko viduryje "Sanistal" persvara žaibiškai padidėjo iki dviženklės (64:48). Paskutinėmis sekundėmis svečiai dar pelnė keturis taškus , bet to neužteko , kad būtų iškovota pergalė šiose varžybose. Galutinis rezultatas buvo 64:52 (17:10).

Nugalėtojų treneris po laimėto mačo teigė, kad varžovai parodė galintys gerai žaisti. Tačiau trenerio manymu jo ekipa antroje varžybų pusėje parodė didesnį norą nugalėti ir susikaupė reikiamais momentais pataikydami tolimus metimus.

"Sanistal" iškovojo pirmąją pergalę (2008 spalio 21 d., antradienis, 20:29 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Sanistal" pasiekė lengvą pergalę (2009 sausio 13 d., antradienis, 22:46 val.)Po sunkios kovos, pergalę iškovojo "Kauno Švara - KRG" (2008 spalio 28 d., antradienis, 22:24 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Sanistal" krepšininkai (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 19:12 val.)Tik po aršios kovos "Sanistal" palaužė "Olympic Casino" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 21:00 val.)"Teo LT" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 20:52 val.)"AKS Angaro Prekyba" iškovojo užtikrintą pergalę (2008 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:19 val.)Kauno "Švara" po atkaklios kovos įveikė "Sanistal" (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:56 val.)„Sanistal“ šventė gražia pergalę (2009 kovo 20 d., penktadienis, 21:40 val.)