STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs KAUNO ŠVARA & KRG (69:63)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Puskarininkiai įrodė savo pranašumą ir įveikė savo varžovus

2008 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 20:25 val., peržiūros: 4563

Savo namuose rungtyniavę „Stasio Raštikio puskarininkių mokykla“ krepšininkai atsilaikė prieš galingai žaidusia „Kauno švara & KRG“ ir laimėjo rezultatu 69:63.

Tai buvo abiejų komandų šeštosios rungtynes „Įmonių“ lygos „A“ pogrupyje. Dvikovos pradžia geriau susiklostė svečiams. Dėka gero Mykolas Brusokas žaidimo, kuris pelne 8 taškus per pirmąjį kelini, „Kauno švara & KRG“ ekipa įgijo 1 taško pranašumą. Pirmas kėlinukas baigėsi rezultatu 18:19 svečių naudai.

Antrajame kėlinyje, komandinį žaidimo propagavusi šeimininku komanda prisivijo savo varžovus. Pirmoji mačo dalis baigėsi rezultatu 31:31.

Trečiojoje susitikimo atkarpoje toliau vyko apylygė kova. Tačiau kėlinuko pabaigoje „Stasio Raštikio puskarininkių mokykla“ komanda neleido priešininkams lengvai atsikvėpti. Iniciatyvos ėmėsi Marius Zapalis, per kėlinį pelnęs 8 taškus.

Paskutiniajame kėlinyje aikštėje virė tikras nervų karas. Iki rungtynių pabaigos likus 20 sekundžių, rezultatas tapo 67:63, „Stasio Raštikio puskarininkių mokykla“ naudai. Pastarosios komandos žaidėjas Donatas Marcinkevičius stojo mesti dviejų baudos metimų, rankos nesudrebėjo ir rezultatą padidino savo komandos naudai. Netrukus kamuolį prarado „Kauno švara & KRG“ žaidėjas. Bet su kamuoliu šeimininkų komandai nieko nepavyko nuveikti, bet jie šventė pergalę, rezultatu 69:63.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Marius Zapalis pelnęs 25 taškus, bei atkovojęs 9 kamuolius, jam gerai talkino Donatas Marcinkevičius pelnęs 21 tašką.

„Kauno švara & KRG“ komandoje išsiskyrė Martynas Senkus – 17tšk Mykolas Brusokas – 15tšk. (12 atk. kam.).

Pakalbintas pralaimėjusios komandos treneris atsisakė bendrauti, o nugalėtojų treneris paminėjo kad šiandiena labai norėjo laimėti,tai pat nepamiršo pasakyti kad tai buvo pirmoji jų pergale prieš šiuos varžovus per tiek metų.

„Stasio Raštikio Puskarininkių mokykla“ įrodė savo pranašumą prieš „AKS & Nekturą“ (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:34 val.)"KK Policija" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė varžovus (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:04 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas " įveikė "Kauno Švara & KRG" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:16 val.)"Kauno švara - KRG" nesunkiai įveikė "Sanistal" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 19:19 val.)Po sunkios kovos, pergalę iškovojo "Kauno Švara - KRG" (2008 spalio 28 d., antradienis, 22:24 val.)Po sunkios kovos pergalę iškovojo „Kauno Švara – KRG“ (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)"Kauno Švara & KRG" savo priešininkus palaužė tik ketvirtajame kėlinyje (2009 vasario 24 d., antradienis, 22:17 val.)Kauno "Švara" po atkaklios kovos įveikė "Sanistal" (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:56 val.)"Kauno švara & KRG" įveikė "Olympic casino" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" išplėšė pergalę varžovams iš rankų (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:15 val.)