KAUNO ŠVARA & KRG vs ELINTA (77:66)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 11 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Rami "Kauno švaros & KRG" pergalė

2008 lapkričio 11 d., Antradienis, 23:44 val., peržiūros: 5287

Kauno Švaros sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos A pogrupio varžybos, kuriose susitiko „Kauno švaros & KRG“ (šeimininkai) ir „Elintos“ (svečiai) komandos. Abi ekipos buvo gerai nusiteikusios, tad aikštelėje vyravo draugiška atmosfera, o pati kova vyko gana ramiai. Visgi visų rungtynių metu jautėsi, kad varžybų ritmą kontroliuoja „Kauno švara & KRG“, kuri ir pasiekė pergalę rezultatu 77:66 (17:14; 18:13; 23:18; 19:21).

Pirmąjį kamuolį šiose rungtynėse atkovojo „Kauno švara & KRG“, tačiau porą minučių krepšiai abiems komandoms buvo tarsi užrišti – visi metimai buvo netaiklūs, nors krepšininkai atakavo iš gana patogių pozicijų. Visgi greičiau su startiniu jauduliu apsiprato „Elintos“ vyrai, kurie pelnė 5-is taškus be atsako ir išsiveržė į priekį 5:0. Nors R.Motys („Kauno švara & KRG“) skirtumą sumažino iki minimumo (4:5), tačiau svečiai surengė dar vieną spurtą 9:0 ir komandas jau skyrė 10-mt taškų (14:4). Visgi šeimininkai pradėjo atidžiau žaisti tiek gynyboje, tiek puolime ir greitai tai davė teigiamų vaisių – atsakyta dar įspūdingesniu spurtu 13:0, po kurio jau pirmavo „Kauno švaros & KRG“ komanda (17:14).

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų šou tęsėsi – prie pirmo ketvirčio pabaigos spurto 13:0 „Kauno švara & KRG“ pridėjo dar 5-is „sausus“ taškus ir komandas jau skyrė 8-i taškai. Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau priekyje visą laiką buvo šeimininkai, kurie prieš didžiąją pertrauką pirmavo tais pačiais 8-iais taškais (35:27).

Trečiojo kėlinio pradžioje pasikartojo jau matytas antrojo kėlinio scenarijus: „Kauno švara & KRG“ surengė dar vieną spurtą 10:1, po kurio skirtumas išaugo iki 17-os taškų (45:28). Vėliau žaidimas vėl išsilygino, o ketvirčio pabaigoje „Elintos“ laimėta atkarpa 6:0 leido svečiams šiek tiek sumažinti atsilikimą (45:58).

Ketvirtąjį kėlinį tradiciškai geriau pradėjo „Kauno švara & KRG“, kuri pelnė 4-is taškus be atsako ir dar šiek tiek padidino savo pranašumą. Nors „Elintos“ komanda ir labai stengėsi pakreipti įvykius aikštelėje sau naudinga linkme, tačiau šeimininkai ramiai atsakydavo sėkmingomis atakomis ir skirtumas tarp komandų tirpo labai lėtai, tuo tarpu rungtynių laikas vis artėjo prie pabaigos. Nors svečiai šį kėlinį laimėjo rezultatu 21:19, tačiau pergalę rezultatu 77:66 iškovojo „Kauno švaros & KRG“ komanda.

Nugalėtojus į pergalę vedė dvigubus dublius atlikę E.Paškauskas (21 taškas, 14 atk. kam.) ir R.Motys (20 taškų, 14 atk. kam.). Puikiai jiems talkino M.Senkus, kurio sąskaitoje 15 taškų.

„Elintos“ komandoje pasižymėjo Tomas Žalandauskas (21 taškas), Tadas Žalandauskas (20 taškų) ir M.Rainys (16 taškų).

"Kauno švara & KRG" įveikė "Olympic casino" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:24 val.)Minimali "Ekodoros & MC Trans" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 21:59 val.)"Kamesta" išplėšė pergalę iš "Kauno Švaros & KRG" rankų (2008 spalio 21 d., antradienis, 23:13 val.)Ilgai laukta "Elintos" pergalė (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 20:19 val.)"Kauno švara - KRG" nesunkiai įveikė "Sanistal" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 19:19 val.)"Kauno švara ir KRG" sugebėjo apginti namų sienas (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 23:38 val.)Įspūdingas "Kauno švaros & KRG" žaidimas atvėrė jiems kelią į ketvirtfinalį (2009 kovo 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)Triuškinanti "Water SER & Veeseadmed" pergalė (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 20:13 val.)"KK Policija" po sunkios kovos palaužė "Kauno Švara & KRG" komandą (2009 kovo 06 d., penktadienis, 22:57 val.)"YIT Kausta" iškovojo svarbią pergalę (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)