Nebajeris vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (68:60)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nebajeris“ iškovojo sunkią pergalę

2017 sausio 22 d., Sekmadienis, 22:47 val., peržiūros: 1699

Sekmadienį, sausio 22 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų – vietos „Nebajerio“ bei svečių „Birštono SC ‒ „Olimpas“. Visų rungtynių metu šeimininkų ekipa žygiavo priekyje ir turėjo pranašumą savo rankose. Visgi, jiems nepavykdavo išlaikyti pranašumo savo rankose ir svečiai priartėdavo prie jų. Tačiau lemiamu metu susikrautą pranašumą „Nebajerio“ komanda išlaikė bei pasiekė nelengvą pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gan rezultatyviai ir apylygiu žaidimu. Sužaidus tris minutes, komandos kartu sudėjus buvo įmetusios jau 17-ą taškų. Vėliau komandų puolimas kiek pristojo ir „Nebajerio“ ekipai pavyko išlaikyti trapų pranašumą savo rankose. Tuomet du tritaškius smeigė birštoniečiai ir persvėrė rezultatą, bet kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkai ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalų pranašumą – 17:16. Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Nebajerio“ ekipa, kuri pelnė septynis taškus be atsako bei dar labiau padidino savo atotrūkį. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir kaip pirmajame, taip antrajame, sekė kelių minučių taškų badas abejoms ekipoms. Pirmieji tą badą nutraukė „Birštono SC ‒ „Olimpas“ ir pelnė šešis taškus paeiliui, kurie leido jiems priartėti prie savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką komandos dar kartelį apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:30.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir netrukus birštoniečiai išlygino rezultatą. Visgi, tuomet dvi sėkmingas atakas surezgė „Nebajerio“ ekipa ir vėl įgavo šiokį tokį pranašumą. Vėliau jie padidino savo pranašumą ir iki devynių taškų, tačiau kėlinio pabaigoje kiek tvirčiau atrodė svečiai ir sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 48:44. Ketvirtąjį kėlinį komandos pradėjo vėl apylygiu žaidimu. „Birštono SC ‒ „Olimpas“ vis alsavo savo varžovams į nugarą, tačiau niekaip nesugebėjo jų pavyti ar persverti rezultato. Netrukus šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą, kuri leido jiems įgyti dviženklį pranašumą likus žaisti dvi su puse minutės. Birštono ekipa tuomet pradėjo sėkmingai laidyti tritaškius metimus, tačiau apsiginti jiems taip pat nepavyko, tad didesnės intrigos surengti taip pat nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas 68:60.

Nebajeris: Mindaugas Krūvelis – 17 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mindaugas Ežerskis – 12 tšk., Rytis Sadauskas – 11 tšk., Marius Kazickas – 10 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Eigirdas Keblikas – 26 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Mantas Seilius – 14 tšk., Dovydas Peldžius – 8 tšk.

„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:00 val.)Komandiškai žaidęs „Nebajeris“ išsivežė pergalę iš Birštono (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:51 val.)M.Krūvelio taškai nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Legionas“ išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2016 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:11 val.)Dienos rungtynėse „Elektromontuotojas“ išsivežė lengvą pergalę iš Birštono (2017 vasario 10 d., penktadienis, 22:31 val.)„MRU VSF“ kretvirtfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:21 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Akademija“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 19:57 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)