SD Ranga vs Pastolinis (80:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „SD Ranga“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pastolinį“

2017 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 00:03 val., peržiūros: 722

rečiadienį, gruodžio 6 dieną, Ringaudų m-klos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „Lemora“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, abi komandos žaidė kiek banguotai, tačiau svarbiausiu svečiams iš Elektrėnų pritrūko jėgų ir rotacijos, jie į rungtynes atvyko tik šešiese, kai šeimininkų desantas buvo vienuolika žaidėjų, todėl jiems teko pripažinti jaunesnių varžovų pranašumą – 80:75 (18:15, 18:28, 26:19, 18:13)

Rungtynes abi komandos pradėjo gana vangiai, atakos truko ilgai, o žaidėjams labai trūko agresyvumo. Žaidimas nebuvo rezultatyvus ir dėl nemažo klaidų skaičiaus bei netaiklių metimų, tačiau abi pusės atrodė panašaus pajėgumo ir lygus žaidimas tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos, kurio pabaigoje „SD Ranga“ išsiveržė į priekį – 18:15 . Kur kas įdomesnis buvo antrasis kėlinukas, „Pastolinis“ tarsi atsibudo iš miego ir per kėlinuką sumetė dvigubai daugiau taškų nei per pirmąjį – 28. Aikštelėje padaugėjo greitų atakų, o į priekį pirmieji pabėgdavo šeimininkai, kurie per šešias minutes sugabėjo išsiveržti į priekį (27:28) Prie sėkmingos atkarpos labiausiai prisidėjo D.Gervickas pataikęs net penkis tolimu metimus per kėlinį. Svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir antrąjame kėlinuke jie atrodė sutrikę bei praradę savo žaidimo ritmą, o tuo pasinaudodami jų varžovai vis didino persvarą ir kėlinuką užbaigė pataikydami 5 tolimus metimus iš eilės, o paskutinįjį su sirena iš vidurio įsūdė A.Gumbrevičius. Kiek netikėtai „Pastolinis“ prieš prasidedant ilgąjai pertraukai turėjo septynių taškų pranašumą – 36:43.

Antroje rungtynių dalyje „Pastolinis“ užtikrintai žaisdami neleido varžovams priartėti. „SD Ranga“ vis bandydavo priartėti, tačiau po sėkmingesnės jų atkarpos tokią pat sėkmingą sužaisdavo ir varžovai, kol galų gale šeimininkų spaudimas išmušė iš vežių svečius ir besibaigiant kėliniui jie sugebėjo pavyti varžovus, o po M. Pukalsko tritaškio su sirena ir išlyginti rezultatą – 62:62. Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo nervinga, abi komandos žaidė itin nerezultatyviai. Nors „Pastolinis“ įpusėjus ketvirčiui turėjo 4 taškų persvarą, tačiau tada varžovai laimėjo atkarpą 8:0 ir likus žaisti dvi su puse minutės atitrūko 7 taškais. Atrodo, kad laiko panaikinti tokią persvarą daugiau nei pakankamai, tačiau svečių ekipa tada susidūrė su mažos rotacijos pasėkmėmis, dėl techninės ir nesportinės pražangos buvo išvarytas R.Vičkačka, dar vienas žaidėjas gavo traumą ir svečiai susitikimą turėjo užbaigti keturiese. Susitikimas baigėsi rezultatu 80:75.

Po rungtynių nugalėtojų treneris D.Jagminas kalbėjo: „Dėl sunkios rungtynių pradžios turbūt labiausiai kaltas atsipalaidavimas. Po to galų gale pagerinome gynybą, pradėjome spausti varžovus, tai labai padėjo. Varžovai gerai pataikė iš toli, pataikė ir per rankas.“

„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Padangynas“ nesunkiai įveikė „Pastolinio“ ekipą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:23 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)Keturiese rungtynes baigę „Vilmistos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Pastolinį“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:23 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)Sezono starte „SD Ranga“ nepasigailėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:39 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)