SD Ranga vs Lemora (94:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 20 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„SD Ranga“ pasiekė įtikinamą pergalę

2018 vasario 20 d., Antradienis, 20:37 val., peržiūros: 715

Vasario 20 dieną, 19:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „SD Ranga“ (šeimininkai) ir „Lemora“ (svečiai). Lentelės dugne įsitaisę „Lemoros“ žaidėjai šį vakarą susirinko ir vėl negausiai – vos šešiese, tad ilgą suolą išnaudoję šeimininkai turėjo gana lengvas rungtynes, užtikrintai pirmavo viso susitikimo metu ir pasiekė pelnytą pergalę rezultatu 94:66 (26:14, 20:19, 22:18, 26:15).

Jau rungtynių pradžioje „SD Ranga“ nieko nelaukė ir puikaus puolimo dėka staigiai nutolo. Skirtumas gana greitai tapo dviženklis, o „Lemora“ vis dar strigo puolime. Pasijutę saugiai „SD Ranga“ žaidėjai pastebimai atsipalaidavo, komanda jau nebesidarbavo taip užtikrintai gynyboje ir antrasis kėlinukas buvo labai lygus. Vis tik prasidedant ilgajai pertraukai „SD Ranga“ turėjo tą patį užtikrintą pranašumą 46:33.

Po ilgosios pertraukos „SD Ranga“ pilnai pasinaudojo savo turimu ginklu – ilgu suoleliu. Jų varžovai visiškai pavargo, pradėjo dažnai klysti ir nebesugebėjo sėkmingai atstovėti gynyboje. Tuo puikiai pasinaudojo šeimininkai, kurie nesunkiai didino savo persvarą, o žaidėjai galėjo mėgautis greitomis atakomis. Galingai finišavę „SD Ranga“ žaidėjai pasiekė pergalę rezultatu 94:66.

Darijus Jagminas („SD Ranga“):

„gerbiam visus varžovus, todėl nesistengėm kažkaip užsmaugti jų. Išnaudojom ilgą suolelį, pasižaisti gavo visi“.

„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:38 val.)„SD Ranga“ tris kėlinius vargo su „Lemora“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:16 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:39 val.)Nuostabi rungtynių pradžia nulėmė „SD Ranga“ komandos pergalę (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:41 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)„Lemora“ atsitiesė rungtynėse prieš „Artstone“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 17 d., antradienis, 00:05 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)Puiki rungtynių pradžia leido „Rapalai“ iškovoti pergalę (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 21:58 val.) Remza & Langvila savos sienos nepadėjo nukalti pergalės prieš Lemora (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 00:54 val.)„Artstone“ nutraukė „SD Ranga“ pergalių seriją (64:47) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 23:03 val.)