Kauno technologijos universitetas vs Rimo & Patikima linija (81:59)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“

2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 19:27 val., peržiūros: 986

Sausio 7 dieną „Kauno technologijos universiteto“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universiteteas“ priemė svečius „Rimo & Patikima liniją“. „Kauno technologijos universitetas“ buvo iškovoję tris pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Rimo & Patikima linija“ savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir septynis pralaimėjimus.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjosvečiai(0:3). Į tai šeimininkai atsakė dviem taikliais metimais (6:3).Vėliau komandos žaidė lygiai. Penktą minutę komandas skyrė vienas taškas (8:9). Netrukus persvarą susigrąžino „KTU“ (13:9). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai(21:17).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „KTU“. Šeimininkai pelnė 12 taškų be atsako (33:17). Tik baigiantis ketvirtai minutei pirmus taškus pelnė „Rimo & Patikima linija“ (33:19). Septintą minutę komandas skyrė 16 taškų (41:25). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „Rimo & Patikima linija“, kurie sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (43:33).

Pirmą trečio kėlinio minutę komandos žaidė lygiai, o vėliau du tritaškius pataikė „KTU“ (51:35). Šeštą minutę skirtumas išaugo iki 20 taškų (57:37). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 20 taškų (65:45).

Ketvirtą kėlinį taikliu metimu pradėjo „KTU“, o netrukus taikliais metimais atsakė ir „Rimo & Patikima linija“ (67:48). Septintą minutę spurtą pradėjo „KTU“, kurie pelnė devynis taškus be atsako (81:55). Kėlinio pabaigoje solidžią persvarą išlaikė „KTU“ (81:59). „KTU“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Rimo & Patikima linija“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„KTU“ treneris T.Kivaras: „Šiandien susirinko daug žaidėjų, žaidėme savo malonumui ir laimėjome.“ Paklaustas, ar Vytautas visada taip pataiko tritaškius, treneris atsakė: „Taip, jis visada jų daug įmeta.“

„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Callcredit“ įtikinamai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 17:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)