Hermis vs Alaina (83:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Rezultatyviose rungtynėse „Hermis“ įveikė „Alainą“

2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 00:14 val., peržiūros: 666

Lakričio 14 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Hermis“ priemė svečius „Alainą“. „Alaina“ buvo pralaimėję tris kartus, o „Hermis“ buvo iškovoję dvi pergales ir du kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė vienas taškas (8:9). Vėliau „Alaina“ surengė spurtą, po kurio įgijo septynių taškų persvarą (10:17). Aštuntą minutę „Hermis“ pasivijo varžovus (22:21) Pirmo kėlinio pabaigoje geriau žaidę „Hermis“ padidino persvarą iki penkių taškų (32:27).

Antro kėlinio pradžioje „Alaina“ pasivijo varžovus (32:32). Įpusėjus penktai minutei „Hermis“ vėl pirmavo (42:36). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Alaina“ (42:45). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė vienas taškas (52:51).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Hermis“ (57:51). Įpusėjus kėliniui skirtumas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų (57:55). Septintą minutę skirtumas pradėjo augti „Hermio“ naudai. Šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako, o kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (70:59).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, vėliau komandos žaidė lygiai, o „Hermis“ neleido varžovams priartėti. Penkiese susirinkusiems „Alainos“ žaidėjams gal jau trūko ir jėgų. „Hermis“ įveikė varžovus devynių taškų skirtumu (83:74) ir iškovojo trečią pergalę, o „Alaina“ pralaimėjo ketvirtą kart.

„Hermio“ žaidėjas R.Puikys: „Mes šiandien ir turėjome laimėti, bet įsivėlėme į priešininkų žaidimą, kurie atėjo penkiese. Žaidėme kaip visą laiką, bet patys nelabai supratome, kas čia atsitiko. Skubėjome, mėtėme tritaškius, nors turėjome veržtis ir provokuoti baudas. Gavosi toks žaidimas, koks gavosi, svarbiausia laimėjome. Svarbiausia rezultatas.“

„Kauno NTI-PN“ atkakliose rungtynėse įveikė „Alainą“ (2018 sausio 02 d., antradienis, 20:50 val.)Permainingoje kovoje „Hermis“ įveikė „Laipsnius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Hermis“ įveikė „KMAIK“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 20:16 val.)Permainingose rungtynėse „Hermis“ palaužė „Krugės karių“ krepšininkus (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:19 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ jaunimas palaužė „Alaina“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 00:10 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)Negausiai susirinkę „Krugės kariai“ sutriuškino „Alainą“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:46 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Alaina“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Smeliavimas24.lt“ užtikrintai įveikė „Alaina“ ekipą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:28 val.)