Advokatų kontora „Konsus“ vs BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (89:99)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“

2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 22:45 val., peržiūros: 958

Lapkričio 9 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Advokatų kontora „Konsus“ priemė svečius „Gazuotą pieną“ ‒ Arnuvą. „Konsus“ buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję. „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva buvo laimėję dvi dvikovas.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Penktą minutę rezultatas buvo lygus (5:5). Netrukus „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva padidino persvarą iki aštuonių taškų (12:20). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmą kėlinį atakuojančio stiliaus rungtynėse pirmavo „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (20:30).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes „Konsus“ sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (25:32). Netrukus dar vieną gerą atkarpą sužaidė svečiai, po kurios komandas skyrė 11 taškų (25:36). „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva visą laiką buvo priekyje, o septintą minutę komandas skyrė šeši taškai (34:40). Įpusėjus devintai minutei komandas skyrė 14 taškų (35:49). Kėlinio pabaigoje aštuonis taškus be atsako pelnė „Konsus“ (43:49).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė lygiai, o trečią minutę skirtumas sumažėjo iki šešių taškų (53:59). Sužaidus septynias minutes komandas skyrė septyni taškai (59:66). Kėlinio pabaigoje „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pelnė aštuonis taškus be atsako, po kurių skirtumas išaugo iki 17 taškų (61:78).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 17 taškų (63:80). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (63:88). Antroje kėlinio pusėje „Konsus“ žaidė geriau ir sumažino varžovų skirtumą iki 10 taškų (89:99). „Konsus“ pralaimėjo antrą kartą, o „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva iškovojo trečią pergalę ir liko nepralaimėję.

„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva komandos treneris Jomantas Eibukas: „Tiesiog šiandien radome savo žaidimą, mums reikia žaisti greitai. Ankstesniuose sezonuose to padaryti nepavykdavo, o dabar išeina bėgti į greitas atakas. Turime metikus kampuose ir viskas labai gražu. Visai neblogai gynėmės šiandien, nors ir praleidome 89 taškus. Didžiąją jų dalį praleidome pabaigoje, kai jau viskas buvo aišku.“ Paklaustas, kodėl varžovai gale prisivijo, treneris atsakė: „Gal komanda atsipalaidavo, gal sunku išlaikyti konsentraciją visas rungtynes. Pasimetė žaidėjai rungtynių pabaigoje, nors atrodo susitarėme ką darysime. Kažkas patingėjo išbėgti iš užtvaros, taip ir gavosi.“

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Puikią gynybą pademostravę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:05 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)